ilknur
ilknur (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Vitrinlik Fotoğraf Ve Poz Kataloğu

nette heryerde arattım fakat dijital olmayan en azından ben dijitalim diye bağırmayan kaliteli sade çalışmalar bulamadım vitrinimden bende müşterilerimde sıkıldı ve ben ayrıca hep aynı tarz pozlar çekmektende sıkıldım her hayal ettiğinizide çekemiyosunuz bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim sizlerin faydalandığı bir poz kataloğu yada bunun gibi şeyler varsa ve paylaşırsanız sevinirim birde vitrinlik fotograf için bir kaynak veya firma izmitteki ve izmirdeki bütün vitrinlikler bu şehirde heryerde var bende dahil olmak üzere
şimdiden teşekkürler

Tarih: 21 Ekim 2006, 09:14 - İp: 85.***.**0.121
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Adana'ya selamlar.... oraya, henüz hiç fotoğraf yollamadım...

Tarih: 21 Ekim 2006, 09:44 - İp: 85.***.**4.185
yusuf80
yusuf80 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu durumdan epey bir meslektaşımın sıkıldığına eminim,hep aynı tarz pozlar çekmektende sıkıldım demişsin fakat arayışın yinede sınırlara mahkum, bir katologtan bakarak çekim yapmak kadar sahte bir fotoğrafçılık anlayışı olabileceğini düşünemiyorum.

Saygılar...

Tarih: 21 Ekim 2006, 13:59 - İp: 85.***.**3.183
stil
stil (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence kendiniz başka firmaların fotograflarını asmaktan zıyade mesela 2 tane manbken kıralarsınız onlara ıstedıgınız pozları cekıp asarsınız sıkıldıkcada degıstırırsınız ankaradan selamlar...

Tarih: 21 Ekim 2006, 17:12 - İp: 81.***.**5.5
ilknur
ilknur (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

SN METE007
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER MERAK ETMEYİN BURAYADA FOTOĞRAF YOLLAYACAKSINIZ SİZİNLE DAHA SONRA
ÖZEL OLARAK GÖRÜŞÜCEM

SN YUSUF80

ASLA GÖRDÜĞÜM BİR POZUN TIPKISINI ÇEKMEM ÇEKEMEMDE ZATEN AMA SİZE İLHAM VERİR GÖRDÜĞÜNÜZ POZLAR KENDİ HAYAL GÜCÜNÜZLE ZENGİNLEŞTİREBİLİRSİNİZ
YADA POZU VERDİRTMEYE ÇALIŞIRKEN MÜŞTERİ O ÇABASINDA BAŞKA BİR İLHAM VERİR, ÇEKİM SIRASINDA ÇOK OLMUŞTUR KIPIRDAMAYIN DİYE SESLENİP DONDURDUĞUM VE OAN GÖRDÜĞÜM KAREYİ GELİŞTİRMEYE ÇALIŞTIĞIM
YANİ UYGULAMAYA ÇALIŞTIĞIM POZ ASLINDA BİR BAŞLANGIÇ OLUR HEP, O POZU DEĞİL AMA SEBEP OLDUĞU BAŞKA DOĞAL POZLAR YARATIRIM BUNU ASLA KAÇIRMAM 10 POZLUK BİR ALBÜM İÇİN ŞUAN REKORUM 298 KARE ÇEKTİĞİM OLDU TABİ SONRASI ÇOK KÖTÜ SEÇ SEÇEBİLİRSEN GERÇEKTEN ANLIK DOĞAL ÇOK GÜZEL KARELER ÇIKIYOR SEÇMEKLE BAŞ EDEMEDİĞİM ZAMAN MÜŞTERİME BIRAKIYORUM BU SEFERDE 3-5 ALBUM YAPTIRIYORLAR ÇABANIZ MESLEKTEN ALINAN ZEVK KADAR NAKTEDE DÖNÜŞÜYOR BUNU TİCARET YAPTIĞIMIZ İÇİN SÖYLÜYORUM SANATI BİZ KENDİ İÇİMİZDE YAŞIYORUZ STÜDYO FOTOĞRAFÇISI OLARAK

SN STİL

DOĞU İLE BATININ FARKI BİR KERE DAHA KARŞIMA ÇIKIYOR İSTANBULDAYKEN MÜŞTERİ SİTEM EDERDİ BİZİM FOTOYU NİYE KOYMUYOSUNUZ VİTRİNE DİYE BURDAYSA SIKIYOSA ASIN KESERLER ADAMI
MANKENSE HAYAL MAALESEF BUNU DÜŞÜNMEDİM BİLE ÇÜNKÜ ÖYLE BİR FIRSAT YOK BURADA

Tarih: 9 Kasım 2006, 02:10 - İp: 85.***.**3.140
eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

gördüğüm kadarıyla siz bir yardım istediniz vatandaş olarak ama hakimlere denk geldiniz konu aslını yitirdi ne yargılamaya meraklı bir toplumuz değilmi her insanın avucunun içindeki çizgiler farklıdır her insanın sanatı da öyle her stüdyo fotoğrafçısı gerçek bir sanatkardır kendi içinde. arkadaşlar lütfen eleştiri yapmayalım biraz daha farklılık isteyen bir arkadaşımız bu. bir istem yapılmış eleştiri değil ki.!

Tarih: 11 Kasım 2006, 16:37 - İp: 88.***.**9.86
dijiman
dijiman (üye)
İstanbul / Meraklı

İstanbulda dijifotolab var gerçekten güzel 0 216 472 88 50 adamlar çok titiz çalışıyorlar ben memnun kaldım.

Tarih: 16 Kasım 2006, 10:51 - İp: 85.***.**6.118
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Arkadaşım... lütfen kendinizi doğru tanıtınız.. şimdi avatarınızın altındaki linke baktım... memnun kaldım dediğiniz firmanın kendisi olduğunuzu gördüm..

dijifotolab olarak bildiğimiz firma, senelerin Stüdyo Spot'un dan başkası değil..

sektörde, yüzyüze bakan insanlarız... lütfen samimi olun..

sözlerimden alınmayacağınızı umuyor.. hayırlı işler diliyorum..

Tarih: 16 Kasım 2006, 10:59 - İp: 85.***.**2.102
fotoismet
fotoismet (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgılı meslektasım sızı cok ıyı anladıgımı soyleye bılırım lutfen benımle ırtıbata gecersenız sevinirim msn nem [email protected]

Tarih: 20 Kasım 2006, 16:26 - İp: 85.***.**8.14
  • 1