adanali
adanali (üye)
Adana / Doğa Fotoğrafçısı

Studyo Fotoğrafçılığı Kitabı

Merhaba;
Studyo fotoğrafçılığı üzerine yazılmış Türkçe bir kitap tavsiye edermisiniz?

Teşekkürler
Erol

Tarih: 2 Şubat 2004, 14:52 - İp: yok
hayyam
hayyam (üye)
İstanbul / Firma

selamlar bu konu ile ilgili geniş bir kitap yok fakat para kazanma amacı ile bu işi yapıyorsan ilk başta mutlak surette iyi bir flaşmetreye sahip olman farz. ikincisi ise ölçümlerini yaparken mutlak surette paraflaşlarını tek tek ölçüm yaparak ayarlayacaksın üçünçüsü ise anahtar ışığı ile yumusatıcı arasında 1.5 diyaframlık fark olacak anahtar ışığı ile saç ışığı
güçleri ayını olacak birde ışıkların duruş açıları çok önemli.

Tarih: 5 Şubat 2004, 13:59 - İp: yok
alikemal
alikemal (üye)
Hakkari / Stüdyo Fotoğrafçısı

erol merhaba

Doç.Nilgün Sim Süldür'ün "Stüdyoda Portre" başlıklı kitabı Yıldız Üniversitesi yayını olarak basıldı. Kitap Üniversite kitapevinde 10 Mil.Tl. satış bedeli ile satılmaktadır .
kaynak paylaşımına açığım dilersen görüşebiliriz.

[email protected]

Tarih: 23 Temmuz 2004, 12:41 - İp: yok
eos
eos (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar kaynak paylaşımından bende istifade etmek isterim doğrusu özellikle stüdyo ışıklandırması ile ilgili teknik dökümana ihtiyacım bu konuda fikri olan varmı

Tarih: 28 Temmuz 2004, 23:45 - İp: yok
yaprak
yaprak (üye)
Malatya / Meraklı

Doç.Nilgün Sim Süldür'ün "Stüdyoda Portre" kitabını istetme adresi var mı? Ben bulamadım bu kitabı. Nereden isteyebilirim. Yardımcı olurmusunuz?

Tarih: 8 Eylül 2004, 17:36 - İp: yok
eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

bana bir ışıklandırma tarzı gösterenin kölesi olurum diyesim var çünki mesleğime aşığım eğer öyle bir bilgilendirme kitap ı varsa beni haberdar edin lütfen satgılarr..

Tarih: 24 Ekim 2006, 12:08 - İp: 88.***.**6.61
eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

SAYGILAR DEMEK İSTEDİM

Tarih: 24 Ekim 2006, 12:08 - İp: 88.***.**6.61
  • 1