kamil_album
kamil_album (üye)
Balıkesir / Firma

Panaromık

yazın modası panaromık mı olacak ...

Tarih: 20 Mart 2009, 14:40 - İp: 78.***.**4.35
mhmttsksn
mhmttsksn (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

kamil albüm : kendinize iş potansiyeli yaratmaya çalışıyorsunuz ?
yoksa fotoğrafçılık mesleğinden umudunuzu kestiğiniz içinmi ?
Anadoludaki meslektaşlarımızın söylediğine göre, tam düğün sezonunun ortasında ben şöyle fotoğrafçıyım , böyle sanatkarım diye caka satarmışsınız. Madem bu kadar popülersiniz albümcülükle ne işiniz var diye sorarlar adama. !

Ayrıca Türkiyedeki fotoğrafçıların bir çoğu panaromik albümü biliyor.
Onlara çözüm olarak panaromik albümü sunmanız sizin piyasayı ve bu işi bilmediğinizi kanıtlar.

Tarih: 22 Mart 2009, 10:05 - İp: 88.***.**2.0
kamil_album
kamil_album (üye)
Balıkesir / Firma

Biz bu sektorde hem sanat hem tıcaret yapıyoruz Farkında olmadıgınız kısım sektorun sanat kısmıyla kamıl bey ılgılenıyor tıcaret kısmıyla ıse kamil album olarak bız ılgılenıyoruz yıne de elestırılerınız ıcın tesekkur ederız ıyı calısmalar.

Tarih: 22 Mart 2009, 12:56 - İp: 78.***.**8.225
mhmttsksn
mhmttsksn (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Çok sanatkar ustanız Kamil Bey, onun içinmi Anadoluda kapı kapı geziyor ve albüm pazarlamaya uğraşıyor ?

#mhmttsksn' tarafından 22.03.2009 14:50:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Mart 2009, 14:49 - İp: 88.***.**5.181
bigmemo
bigmemo (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaslar Ben almanyada iki Fotograf stüdyosu isletiyorum ve yeni actigim Stüdyoda cok kaliteli isler sunmak istiyorum ve bunun icin bana Panoramik Albüm baskisi yapan Bi firma lazim. Ayrica Deyisik Modellerde Albümlerede Ihtiyacim var eger yardimci olacak arkadaslar olursa sevinirim..

Tarih: 3 Nisan 2009, 18:11 - İp: 91.***.**2.84
bigmemo
bigmemo (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaslar Ben almanyada iki Fotograf stüdyosu isletiyorum ve yeni actigim Stüdyoda cok kaliteli isler sunmak istiyorum ve bunun icin bana Panoramik Albüm baskisi yapan Bi firma lazim. Ayrica Deyisik Modellerde Albümlerede Ihtiyacim var eger yardimci olacak arkadaslar olursa sevinirim..
ya lüütfen eger birileri bana yardimci ola bilirse cok sevinirim [email protected] de irtibatada gece bilirler...

Tarih: 23 Nisan 2009, 10:41 - İp: 91.***.**1.72
  • 1