foto-ensar
foto-ensar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Nasıl Stüdyo Kurabilirim

Sevgili meslektaşlarım ve form ziyaretcileri ben şuanda buluna n fotoğraf dükkanımın stüdyosunda değişikliğe gitmek istiyorum
ve güzel değişik mimaride dizayn etmeyi düşünüyorum ama sizlerinde güzel fikirlerini almak istiyorum 40 metre kare stüdyoya ne gibi değişik birşeyler katabilirim özelliklede çocuk bölümü sizce nasıl olmalı,ayrıca belirtmeyi unuttum stüdyomda hernevi gelin damat sünnet çocuk vs çekimi yapılıyo,şimdiden vermiş olduğunuz katkıdan ötürü teşekür eder
saygılarımı sunarım

Tarih: 28 Ocak 2012, 11:29 - İp: 78.***.**5.187
birsahil
birsahil (üye)

paran varsa yerin durumuna göre 1 mimar size yardımcı olur burdan bir şey görmediğimiz için nekadar yardımcı olabiliriz çocuk bölümü içinse stüdyo düzenleyen yerler var bizim stüdyoyu stüdyo teknik yaptı hayyamda yardımcı olur bir görüşün diyorum kolay gelsin

Tarih: 28 Ocak 2012, 11:35 - İp: 88.***.**1.181
foto-ensar
foto-ensar (üye)

yorumun için teşekür ederim üstadım haklısın görünmeyen yerin neresine fikir verebilirsiniz ama stüdyo dizaynı yapan yerler var biliyorum ama
şu sıra okadar para verebilecek durumum yok kendimce bişeyler yapmak istiyorum ama yinede sizlerin güzel fikirlerini alayım dedim

Tarih: 28 Ocak 2012, 11:47 - İp: 78.***.**5.187
  • 1