özkök
özkök (üye)
İstanbul / Amatör

Dijital Fon Scene Machine Universal

Merhaba Arkadaşlar
Tetris'in satımını yapmış olduğu dijital fon sistemlerini;
Scene Machine Universal (4475$+KDV),
Scene Machine Digital (4895$+KDV),
Spectravue 300 Background Projektor (3579$+KDV)
Spectravue 200R Background Projektor (2340$+KDV)
Spectravue 100 Background Projektor (1099$+KDV)
kullanan bir fotoğraf stüdyosu veya ilgili arkadaşlar varmı? Olumlu ve olumsuz yanlarını bizlerle paylaşırlarsanız seviniriz.
Sevgiler

Tarih: 28 Haziran 2005, 14:57 - İp: yok
özkök
özkök (üye)
İstanbul / Amatör

Vallahi helal olsun şu her işi bilipte üç maymunu oynayan büyüklerimize. Köşeyi döndünmü boşveeerrr, arkadanda kim kalmış, kimler yardım istemiş, yahu dur şuna da ucundanda olsa birazcık bilgi vereyimde, garibin azıcık zekasıda varsa zaten vereceğim bu bilgiyle nasılsa araştırır, sorar, eder bulur doğru yolunu. Sevaptır ne de olsa yani. Nasılsa biz işleri yoluna koymuşuz, Kendi işlerimiz ile ilgili ser verip sır vermiyoruz. Onların daha çookk fırın ekmek yemeleri gerekir. Zaten ne önemi var ki canım.Değilmi? Yani benimki de iş işte. Adamların işi gücü yok bana mesleki sırlarını, detaylarını felan fıstık anlatacaklar. Ahhhhh, ahh. Ulan bende bu salaklık oldukça daha çoookk beklerim. Kendi kendime şöyle ortaya bir konu atıp sonra da kendi yanıtsızlığımı kendi kendime yanıtlıyayım şöyle bir dertleşeyim demiştim. Siz dostlar da okudukça alay eder, neşelenirsiniz. Benim yediğim naneyi zaten yemezsiniz diye yazdım. Kısaca insanın kendine sövüp belki üstüne alınanlar olur da bana katılırlar şöyle bir iki dertleşiriz diye şey etmiştim. Boşerin bilgi milgi istemeyi sana ne elin Dijital fon sistemleri hakkında bilgim neyin istemek. Derelerin altından daha çoookk sular akar. Gün gelir bizde bir yerlerde oluruz. Ama üç maymunu oynamayı asla.

Tarih: 13 Temmuz 2005, 01:48 - İp: yok
karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 13 Temmuz 2005, 10:37 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

arkadaşım gittim gördüm
05438707173

Tarih: 13 Temmuz 2005, 16:41 - İp: yok
  • 1