pıto
pıto (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aydında 4 15-21 10ytl

ŞOK OLDUM ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA SONU GELİNDAMAT GELDİ ÇEKTİM 4 ADET 15-21 25YTL BU BENİM FİYATIM NEYSE AYDINDADA DÜĞÜN OLACAKMIŞ ORDADA FOTOĞRAF ÇEKİLMİŞLER 4 ADET 15-21 10 YTL ŞOK OLDUM GERÇİ DAHA RESİMLERİ GÖRMEDİM YARIN GETİRECEKLER BAKALIM NASIL BASKI KALİTESİ ANLAMADIM GİTTİ BU ARADA SİZİN FİYATLAR NASIL ?

Tarih: 24 Ağustos 2006, 21:22 - İp: 85.***.**5.25
turkeyfoto
turkeyfoto (üye)
Kocaeli / Firma

herzaman musterıye ınanmamak gerekır

Tarih: 25 Ağustos 2006, 09:22 - İp: 88.***.**8.36
fotoasli09
fotoasli09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

SAYIN MESLEKTAŞIM; AYDIN'da İKİ ADET 15 X 21 15 YTL OLARAK LİSTELENMİŞ VE UYGULANMAKTADIR.SANIRIM ANLATTIĞINIZ OLAYDA MÜŞTERİ YA DIŞÇEKİM FOTOĞRAFTAN BAHSETMEKTEDİR YA DA BİR YANLIŞLIK VARDIR

Tarih: 25 Ağustos 2006, 10:35 - İp: 88.***.**6.133
pıto
pıto (üye)

dış çekim değil arkadaşlar studyo çekimi yani dijital fonlu falan ama benim yaptıklarım daha güzelmiş bugün getirecek müşteri fotoğrafları hangi studyo olduğunu burdan iletecem sizlere

Tarih: 25 Ağustos 2006, 12:05 - İp: 81.***.**5.96
pıto
pıto (üye)

aydında foto erdal arkadaşlar kamera çekimini 40ytl ye yapmış 2 kaset ne bu ya böyle şey olurmu size soruyorum?

Tarih: 26 Ağustos 2006, 11:30 - İp: 85.***.**1.7
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Önce stüdyo fotoğrafından bahsediyordun...

Şimdi kamera çekimi şu fiyata yapılmış diyorsun..

Tutarsız hareketi unutalım.. Konu açma biçimini etik bulmuyorum...

Stüdyo fotoğrafçılığı bölümü, bu gibi konularla doldurulmamalı..

Yaklaşımınızı yanlış buluyorum... Ticaret serbestliği olan bir ülkedeyiz...

Onu da boş verelim.. meslekdaşınıza karşı bu hareket çok yanlış...

Bir firmaya yönelik yazı yazıyorsanız.. O firmaya haber verin, cevap hakkını kullanmak isterse.. Bu konudan haberi olsun...

İşinizle uğraşmanızı dilerim.. başkalarınıki ile değil...

Tarih: 26 Ağustos 2006, 17:03 - İp: 85.***.**1.161
pıto
pıto (üye)

mete arkadaşım söylediklerim doğru ben işimle uğraşıyorum zaten sizede işlerinizde başarılar dilerim dikkat edilirse bu bölümde 2. konu açışım biri studyom soyulduğu zaman ikinciside bu konu fiyata inanamadığım için konuyu açtım kolay gelsin bir daha madem meslektaşız haksız rekabet neden uygulanıyor? fotoğrafçılar odasının fiyat listesi o zaman olmasın.Rekabet güzel ama kararında 30 ytl iken 10 ytl yaparak rekabet olmaz

Tarih: 27 Ağustos 2006, 20:12 - İp: 85.***.**2.93
fotoasli09
fotoasli09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aydın merkezde foto erdal isimli bir fotoğrafcı bulunmamakta bu arkadaş korsanlardan biri olabilir yada ilçelerden birinde olabilir.Ama biz de sizin gibi video ve fotoğraf işlerimizin meslek erbabı olmayanlar tarafından yapılmasından rahatsızız.Düğün salonlarına düğün pastası yada müzik sistemi getiren ve müzik yapan düğün sahibi olmuyorda fotoğraf ve video çekmek için gayret eden pek çok insan düğün salonlarını dolduruyor .Halbuki düğün sahibi davetliler eğlensin diye salonu tutuyor video ve fotoğraf için de meslektaşlarımızdan biriyle anlaşıyor gel gör ki cep telefonuyla çekmek dahil bu arkadaşlardan rahat dirlik yok.Biz de ne yapacağımızı şaşırdık.SAYGILAR TÜM MESLEKTAŞLARA

Tarih: 27 Ağustos 2006, 20:32 - İp: 88.***.**1.58
pıto
pıto (üye)

fotoasli beni anladığın için teşekkürler meslektaşım tek gayem haksız rekabet istemem eline makina kamera alan fotoğrafçı oluyor studyo açarken ustalık belgesini nasıl alıyorlar anlamadım

Tarih: 27 Ağustos 2006, 20:37 - İp: 85.***.**2.93
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Konu başlığının altındaki yazıda.. Stüdyo fotoğrafından bahsettiniz...

Ve video çekim olarak konuyu bağladınız...

Tebrik ediyorum.. . Açtığınız konuya böyle hakim oluyorsunuz..

Konunuzun ana yazısındaki durum üzerine;

" dış çekim değil arkadaşlar studyo çekimi yani dijital fonlu falan ama benim yaptıklarım daha güzelmiş bugün getirecek müşteri fotoğrafları hangi studyo olduğunu burdan iletecem sizlere "

yazısını yazdınız ve devamını getirmediniz..

getirmemeniz daha hayırlı olmuş....

Tarih: 28 Ağustos 2006, 09:25 - İp: 85.***.**6.145
pıto
pıto (üye)

lisede kompozisyonum iyi değildi emre ondan konuyu bağlıyamadım neyse anlıyan anladı zaten teşekkürler

Tarih: 28 Ağustos 2006, 10:27 - İp: 85.***.**2.93