marss
marss (üye)
İstanbul / Meraklı

Panaromik Fonlar

arkadaşlar bir maruzatım vardı..
ya bundan aylar önce yurt dışından paylaşımcı bir dostumuz bu site özerinden panaromik çalışmalar için isteyenin adresine fon indirme linkleri göndermişti. hazırladığı katalokta sanırım uzak doğulu modeller kullanılmıştı,belki burdan hatırlarsınız.
aslında o arkadaşımız o zaman sağolsun beenim brdan bostamada göndermişti ama o zamanlar yoğun olduğum için pek onları indirme fırsatı bulamamıştım.(sanırım çok fazla ve yüksek kal. oldukları için indirmesi biraz zaman alıyordu.)
tam fırsat buldum indirecektimki sanırım uzun süre siteye giriş yapmadığım için postam tamamen silinmiş.yada ben silmişim tam emin değilim.
eğer bu mesajımı o dostumuz görüyorsa ondan ricam ona ulaşabileceğim bir adres versin bana.
yada daha önce gönderdiği diğer arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilirlermi acaba.?
saygılar..

Tarih: 11 Şubat 2008, 21:49 - İp: 88.***.**8.252
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Üye bilginize baktım, yaşınız 24..

O bahsettiğiniz arkadaşları, photoshop bölümünde bulabilirsiniz..

Yaşınızın, konumuzla ne alakası var.. Hiiiç..

Tarih: 12 Şubat 2008, 18:43 - İp: 85.***.**1.32
marss
marss (üye)
İstanbul / Meraklı

verdiğin cevapta bile ne kadar kalitesiz bir adam olduğunu göstermiş oluyorsun.kim olduğunu bilmiyorum ama birkaç yorumunu inceledim.vee.. çok basitsin mete.

yoksaa sen sadece aynı yaştakilerinmi arkadaş olabileceklerini düşünüyorsun

bildiğim kadarıyla sözde stüdyocusun.senin phooshopla alakan yoksa bırak canım sen en iyisi fotoğrafçılığı.yada eğer var ise şimdi seninde photoshop bölümündeki arkadaşlarla birlikte olman gerekmiyormu..?
allaalla yoksa photoshop kullanmak için belli bir yaş sınırı varda benimmi haberim yok..

arkadaş kelimesi bizim anlayışımıza göre sevgiyide saygıyıda goşgörüyüde içinde barındırır.biz babamızlada arkadaş oluruz,kardeşimizlede.

sakın seni ciddiye alıp cevap verdiğimi düşünme..yoksa çok özülürüm.

Tarih: 17 Şubat 2008, 22:14 - İp: 88.***.**8.94
stüdyofon
stüdyofon (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba [email protected] buraya panoramik onlar için örnek istiyorum diye msj atın size gerekli mail gönderirim

Tarih: 19 Şubat 2008, 15:31 - İp: 78.***.**6.128
  • 1