kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Video Efekt Sesleri

slm ben ulead 10 kullanıyorum ve videolara efekt sesi eklemek istiyorum örneğin;dövüşürken çıkan sesler,ayak sesleri,doğa sesleri ...vb sesler lazım nerden bula bilirim yardımcı olursanız sevinirim

birde ulead dışında PremierePro2 adlı programı indirdim harika demişti bu siteden bir abim adını unuttum kusura bakmasın onu yükleyemedim onuda kullanan varsa nasıl yükleyeceğim hakkında bilgi verirse çok iyi olur.güncelleme istiyordu güncellemelerin hepsini yaptım ama yüklenmiyor yardımlarınızı bekliyorum.

Tarih: 14 Ocak 2007, 00:04 - İp: 85.***.**2.50
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

kosovali ben premiere pro kullanıyorum da tam problemi anlamadım.. nası yüklenmedi yüklendi de açılmıyormu?

onu bi tam açıklasan yada ne hata verdiğini bi printscreen yapıp buraya koysan yardımcı olabilirim

Tarih: 14 Ocak 2007, 11:54 - İp: 85.***.**4.167
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

abim öncelikle yardımın için teşekkür ederim.önce ben programı indirdim inndir.com dan dosyalar zip şeklindeydi içinden setupı çalıştırdım.english dili seçtim okeyledim daha yükleme onaylanmadan hata çıktı sp2 şeklinde hatırlamdığım ama windows güncellemesi istediğini anladığım bir hata çıktı reddettim olmadı sonra zipin içinde ki diğer gördüğüm bütün setup programlarını kurdum setupların yanında windows installer paketi yazan dosyaları kurduktan sonra hata veren setupı çalıştırdım tekrar dili seçtikten sonra tekar o hata mesajı gelmeden yükleme hazırlanıyor dedikten sonra herşey kayboluyor çıkıyor.

yardımcı olursanız sevinirim iyi günler!

Tarih: 14 Ocak 2007, 19:06 - İp: 81.***.**3.194
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

2 bölüm karşıma geliyor onlarda bunlar hata 1.bölümden sonra geliyordu şimdi anlattığım gibi gelmiyor 2.bölümden sonra aynı kalıyor çıkıyor

Tarih: 14 Ocak 2007, 19:12 - İp: 81.***.**3.194
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yazdıklarım setup adobe setup launcher ı tıkladıktan sonra gelenlerdi

birde Adobe Premiere Pro 2.0 windows installer paketi setupına tıkladım bu seferde karşıma

bu çıkıyor

Tarih: 14 Ocak 2007, 19:23 - İp: 81.***.**3.194
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

windows unu güncellemen gerekiyor.. sp2 hatta sp3(çıktı diye hatırlıyorum)

programla ilgili bi sıkıntı yok..

ama inndir.com dan indirdiyse trial dir ve yüklesende ya30 gun surer yada direk internetten aktive etmeni ister...

ilk başta dediğim gibi windows unu guncellemen lazım ki nette bulursun guncellemeleri.. daha sonra bir daha kurmayı dene...

programla ilgili bi sıkıntı değil...tamamen windows..

istiyorsan guncellediğinde www.nigmae.net adersine girip ordan da adobe premiere pro2.0 ı indirebilirsin..

ama tabi her zaman warez e karşıyız ben sadece adres veriyorum.. crack li halini indirmek sana kalmış

Tarih: 14 Ocak 2007, 22:26 - İp: 85.***.**4.167
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

yine bi guncelle yine sen windows unu da netframework 2.0 diye bi guncellemesi var özel olarak.. ondan mı kaynaklanıyor.. tam emin de değilim yalnız..

sen her ihtimale karşıı komple guncelle

Tarih: 14 Ocak 2007, 22:30 - İp: 85.***.**4.167
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

ben crakını bulmuştum zaten bi yüklense sorun kalmayacak internet kotamda 2,5 GB yarım gb sınırım kaldı daha ayın bitmesine de çok var güncelledim baya hepsi yüklendi ama yine olmadı yanlız sp2 ler yüklen miyor yeni programın setupınıda kota dan dolayı indiremiyorum

Tarih: 15 Ocak 2007, 18:31 - İp: 81.***.**3.194
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=889482FC-5F56-4A38-B838-DE776FD4138C

bunu indirin bundan kaynaklanıyor olabilir..

Tarih: 15 Ocak 2007, 19:39 - İp: 88.***.**4.10
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

yilmaz47 abim yardımın için çok teşekkür ederim fakat benim windows orjinal olmadığı için güncelleme yapamadım satın alamamı istiyor böyle kaldı tamda profesyonel bir programmıştı kuracağım ne yapacam bilmiyorum!

Tarih: 17 Ocak 2007, 16:42 - İp: 81.***.**3.194
delifedai
delifedai (üye)
Ankara / Amatör

s.a kosovalı ses efektlerini bana da verirmisin paylaşımın için şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin...

Tarih: 27 Ocak 2008, 13:05 - İp: 195.***.**2.62
  • 1