kazar
kazar (üye)
Çanakkale / Amatör

Vcd De İzlenecek Net Slayt Programı

Arkadaslar sanıyorum bircogumuz aynı seyi istiyor.Fotolara muzik ekleyip vcd veya dvd de izlemek.Bunu yapan programlar var (proshow,ulead video,pinnacle video,memontv vs...)
Ancak fotoyu vcd veya dvd ye cevirdigimizde pixeller gorunuyor.Cok net bir goruntu olusmuyor.
Oysaki bilgisayar ekranında (resim olan klasorde solda xp de olan) slayt gosterisi yap dedigimizde cam gibi net oluyor.
Benim sorum pixellerin gorunmedigi slayt veya video haline getirip vcd de izletecek bir program bilen var mı?
Ilgınıze tesekkurler...

Tarih: 29 Temmuz 2005, 14:39 - İp: yok
bulent885
bulent885 (üye)
İstanbul / Amatör

sagol

Tarih: 28 Mart 2007, 14:47 - İp: 88.***.**6.35
lobofot
lobofot (üye)
Ankara / Amatör

1. Adobe Primeria
2. MemoriesOnTV3

Ben MemoriesOnTV kullanıyorum. Adobe biraz karışık. Memo da iş daha kolay. DVD slayt da yapılabiliyor. Dvd player da görüntü kalitesi ve çözünürlük bozulma yok denecek kadar az. Ayrıca geçiş efektleri bir hayli fazla ve güzel. Tavsiyemdir.
saygılar.

Tarih: 29 Mart 2007, 00:33 - İp: 88.***.**3.215
01rido2005
01rido2005 (üye)
Adana / Meraklı

el emek meselesi bize düşen saygı

Tarih: 5 Haziran 2007, 22:50 - İp: 88.***.**6.24
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

arkadaşlar bu konu ile ilgili görüşmek isteyenler pm atsın yardımcı olmaya çalışacağım. şu an yaptığım iş video montaj sizin yapmaya çalıştığınız işi şu an ben yaparak rızkımı temin ediyorum unutmadan 7 etkili macunumu kargoyla isterim haydar bey

Tarih: 6 Haziran 2007, 13:24 - İp: 81.***.**7.150
mustafa_ozdag
mustafa_ozdag (üye)
Antalya / Meraklı

VCD de görüntü bozulması bence normal.Çünkü VCD formatının sınırlılıkları var.Yanlış hatırlamıyorsam 352X288 çözünürlük sunuyor.Yani kalite kaybı formatın kendisinden kaynaklanıyor.

Tarih: 6 Haziran 2007, 19:51 - İp: 88.***.**3.0