cmturkmen
cmturkmen (üye)
İstanbul / Amatör

Slide Show

Ben fotoğraflarımı Picture Package adlı bir program sayesinde slide show haline dönüştürebiliyorum...Ama bu program nedense fotoğraflarımın kalitesini düşürüyor ve de fotoğrafları seçerken hangi sırayla geleceğini bilemiyorum..Kendi içinde bir dizilişi var ama hala çözemedim...Slide Show yapmak için önerebileceğiniz daha gelişmiş bir progarm var mı?İlginize teşekkürler...

Tarih: 13 Şubat 2005, 00:53 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

CHIP dergisinin özel sayısında Irfan View 3.95 in iyi olduğu ve tabiki ücretsiz olduğu yazılıyor www.irfan-view.com dan araştırabilirsin birde türkçe arabirime sahip XnView varmış o da www.xnview.com da bende ACDSee v3.0 var çocuklar yüklemiş ona da bak kolay gelsin

Tarih: 15 Şubat 2005, 01:36 - İp: yok
cmturkmen
cmturkmen (üye)
İstanbul / Amatör

Banvit 82 yaptığın yorum için teşekkürler...
Ayrıca çektiğim fotoğraflardan İstanbul'da Kar adlı olan fotoğrafı beğendiğin için çok sevindim...

Tarih: 16 Şubat 2005, 16:06 - İp: yok
yasarsenol
yasarsenol (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

proshow gold diye program var onu den bence cok guzel

ama resımlerın bozulması vcd formatına donustugu için oluyo.

daha kapsamlı ve profesyonel bi program ıstıyoson ulead vıdeo studıo 7 veya 8 i dene

inşallah yardımcı olurum

Tarih: 17 Şubat 2005, 23:50 - İp: yok
cmturkmen
cmturkmen (üye)
İstanbul / Amatör

Yaptığın yorum için teşekkürler...Proshow gold adlı programı kolayca bulabilmem mümkün mü acaba?Bir de vcd formatına dönüşümü engellemenin bi yolu yok mu??Şimdiden tekrar teşekkürler...

Tarih: 18 Şubat 2005, 15:08 - İp: yok
garizma
garizma (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

#garizma' tarafından 07.06.2007 06:24:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Mart 2006, 19:11 - İp: 85.***.**6.61
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

adabe premier ve pinnacle studio 9 var nasıl kullanıldığına gelince msn adresimden ulaşmaya çalışın elimden geldiğince yardımcı olacağım. ancak özelden irtibata geçerek msn adresimi alanlarla muhattab olurum haberim olmadan ekleyenleri engelliyorum kusura bakmayın adam eklemiş bana sen kız mısın diye sorunca ben de şutttt

Tarih: 30 Mart 2006, 09:11 - İp: 81.***.**7.150
  • 1