memoli4646
memoli4646 (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Program Arıyorum

arkadaşlar merhba
acil profösyonel saç kesimi yapabilen bir program arıyorum. yerini bilen var mı?

Tarih: 27 Mart 2006, 13:53 - İp: yok
seferadb
seferadb (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotoshopun içinde var uzaklarda arama extrac le kesersın

Tarih: 5 Nisan 2006, 14:36 - İp: 85.***.**6.100
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

fotoculardan bir çok arkadaş genelde photoshop kullandıklarını söylüyılar.birde knock out 2.0 ı da çok sık kullananlar var.

Tarih: 5 Nisan 2006, 22:16 - İp: 85.***.**7.248
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

knockout u deneyebilirsin. Kolay bulabileeğin bir plug in

Tarih: 8 Nisan 2006, 18:48 - İp: 85.***.**3.25
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

bir de gösterilen önerilerin nasıl kullanıldığını açıklayan birisi olsa knpck outu sildim neden olacak kullanamadığım için bir arkadaş tarif etti ama nasıl söylüyeyim temizlediği kısımları silik yapıyor saç temizleyecem fonu iyi temizliyor ancak bakıyorum kafanı yarısını silik yapmış hadi buyrun nasıl kullanacaksın mask pro yu zar zor kullanmaya başladık çok fazla iş görmese de inceliklerini bilmesem de hiç yoktan iyidir diye kullanıyorum

Tarih: 11 Nisan 2006, 09:20 - İp: 81.***.**7.150
hakan_28
hakan_28 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Memoli4646 kardes;
saç dekupesini yapabilmen için saca zıt bır fon kullanman gerekır. Eger boyle yapıyorsan knock out veya baska yontemlerlede sonunc alırsın. Çünkü bu tıp programların mantıgı Select ten color range menusunde kı mantıgı tasır. Color range yi calıstırdıgında damlalıkla sectıgın yer beyaz olur dıger yerler sıyah olur. Yanı aradıgın dıger programlarda secılen bolgeyı sıyah ve beyaz olarak tanımlarlar. Yakaladıgı zıtlıga gore dekupen basarılı veya basarısız olur. Anlıcagın once uygun bır fon..

Tarih: 26 Nisan 2006, 17:14 - İp: 85.***.**1.135
  • 1