prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Mhrs Den Covid 19 Aşı Randevusu Nasıl Alınır
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Sağlık Bakanlığı’na bağlı hastaneler için kendilerine en uygun gün ve saatte istedikleri hekimden kolay randevu alabilmeleri için geliştirilen bir sistem.Covid-19 Aşı olmak isteyen vatandaşlar MHRS koronavirüs aşısı randevusu nasıl alınır? Sorusuna yanıt arıyor. Peki, Aşı randevu e-devlet ve MHRS ile nasıl alınır? İşte MHRS Korona virüs aşı randevu ekranıHastaneden randevu oluşturmak isteyen vatandaşlar, iki seçenek ile randevularını alabilirler. Bunlardan biri ALO 182’yi aramak. Randevu almak için diğer bir yöntem ise, MHRS internet adresi üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve oluşturulan şifre ile birlikte alınabiliyor.
MHRS internet adresi üzerinden randevu almak için; Eğer üye değilseniz “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Cep Telefonundan mobil MHRS merkezi hastane randevu sistemi üzerindan uygulamaya girerek MHRS ye üye değilsek üye olarak Covid-19 koronavirüs aşı randevusunu sorgulama işlemini nasıl yapabiliriz coronavirüs covid 19 aşısı ile ilgili güncel bilgileri burada bulabilirsiniz


Tarih: 26 Ocak 2021, 12:42 - İp: 81.***.**9.22