caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Çok Kullanışlı Bir Program

Sevigi dostlar,
Ben uzun bir süredir fotoğraf işleme programı olarak photofiltre adlı programını kullanıyorum. O kadar kullanışlı bir program ki. denerseniz çok memnun kalacağınıza eminim. Sistemi hiç kasmıyor ve boyutu da büyük değil. size vereceğim adresten download edebilir. isterseniz gene bu adresten Türkçe yamasını da download edebilirsiniz. yama ile alt menüler dahil tüm program Türkçe oluyor. Vereceğim adres bu programın resmi sitesi. gene buradan isterseniz plugin'ler ve diğer eklentileri de yükleyebilirsiniz. Ben şahsen photoshop kullanıyordum ama. bu programı keşfettikten sonra photoshop'u kullanmayı bile unuttum diyebilirim. Programın ismi PhotoFiltre..Photoshop gibi de iki saatte değil de anında çalışmaya başlıyor ve sistemi hiç zorlamıyor.

tam sürümü bedava olan bu programa buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz..

Tarih: 26 Ocak 2006, 22:30 - İp: yok
vejdi
vejdi (üye)
Ankara / Amatör

Teşekkürler...

Tarih: 26 Ocak 2006, 23:19 - İp: 85.***.**5.154
ilkeral
ilkeral (üye)
Tekirdağ / Amatör

çok teşekkürler bu paylaşım için. Gerçekten progra çok iyi ve çok hızlı.

Tarih: 27 Ocak 2006, 00:40 - İp: 85.***.**4.11
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Sistemi hiç zorlamayan çok kullanışlı harika bir program olduğunu söylememişmiydim

Tarih: 27 Ocak 2006, 00:43 - İp: 88.***.**9.231
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar Türkçe yamayı çalıştırmak için, yüklediğiniz yerdeki PhotoFiltre klasörünün içerisindeki "translation en" isimli dosyayı silip onun yerine yüklediğiniz "translation Tr" isimli Türkçe yamayı kopyalayın.

Tarih: 27 Ocak 2006, 12:17 - İp: 88.***.**9.231
mizakaa
mizakaa (üye)
Bingöl / Amatör

Sayın Çağlar Bey,photofiltre'yi sayeniz de indirdim birazcık uğraştım güzel ama Türkçe yamasını da indirdim doğal olarak Türkçe'leşmedi.Sanırım bu da benim eksikliğimden kaynaklanıyor.Kısaca Türkçe yamayı ne yapmam lazım ki photofiltrede görev alabilsin.Bu konuda fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.Selamlarımla...

Tarih: 27 Ocak 2006, 19:19 - İp: 85.***.**5.46
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

sevgili mizaaka,
bana gelen özel mesajlardaki isteklerden dolayı ben yukarıda yamanın nasıl kullanılacağını da anlattım. "translation Tr" isimli Türkçe yamayı, C/program dosyaları/PhotoFiltre klasörüne kopyaladıktan sonra mevcut "translation en" isimli dosyayı silmeyi unutma

Tarih: 27 Ocak 2006, 20:03 - İp: 88.***.**9.231
mizakaa
mizakaa (üye)
Bingöl / Amatör

Çağlar Bey,çok teşekkürler...

Tarih: 27 Ocak 2006, 20:54 - İp: 85.***.**5.46
goldiem
goldiem (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba ben de bu dedıgınız programı yukledım kendı capımda bısıler yapıyorum ama resımlerı degıstırdıkten sonra kayedıdlsınmı dıyor ben hem degıstırmıs bıcımde kaydetmek hemde orjınal halı kalsın ıstıyorum nasıl olucak ?anlatabıldımmı bılmıorum ama yardım edersenız sevınırım

Tarih: 25 Mayıs 2006, 21:42 - İp: 212.***.**0.202
uzak
uzak (üye)
Kocaeli / Meraklı

Çok güzel bir program.başka programa gerek yok .türkçe desteği olması çok iyi .teşekkürler

Tarih: 3 Haziran 2006, 12:15 - İp: 88.***.**7.123
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

Ben bu programı genelde fotoğrafları küçültmek ve çerçeve eklemek için kullanıyorum. eskiden bu konuda gözdem irfanview'di. Fakat Photofiltre o kadar başarılı yapıyorki küçültme işlemini başka hiç bir programın yüzüne bakmıyorum.

Tarih: 3 Haziran 2006, 12:41 - İp: 81.***.**2.162