sulem8286
sulem8286 (üye)
Tekirdağ / Meraklı

Capture Kart İçin Yardım

arkadaşlar videodan cd ye çekim yapmak istiyorum (vcd-dvd) ve yapılan işin gerçekten beğenilmesi benim için çok önemli amacım bu işten para kazanmak fakat herhangi bir capture kartta karar kılamadım pınnacle studıo movıebox diye bir ürün inceledim ama bu işte daha yeni olduğumdan dolayı almakta tereddüt ediyorum sizden istediğim bu işte beni memnun edebilecek bir capture kart modeli yada markası ve bununla bağlantılı işimi görecek bir program bu işte tecrübeli olan arkadaşlar bana yardım edebilirmisiniz. teşekkürler

Tarih: 6 Mayıs 2006, 01:41 - İp: 81.***.**1.248
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

snazzi 4 al isini cok rahat görür. Bikaç bin doların varsa canopus al

Tarih: 6 Mayıs 2006, 11:17 - İp: 85.***.**8.179
bulka59
bulka59 (üye)
İstanbul / Amatör

Ben başka birkaç alternatif önereceğim.
1. www.megavizyon.com sitesini inceleyin yarı amatörden profesyonele her türlü capture kart bulabilirsiniz.

2. www.archos.com sitesine girin . eğere amerika da bir tanıdığınız varsa uygun bir Archos AV 400/ AV 700 ürünü alın ( İstanbul Doğubank ta da bulabilirsiniz ancak % 50-100 daha pahalı). Video cameranızı Archos a bağlayın doğrudan Archos üzerine kayıt yapın. Daha sonra www.ulead.com sitesinden indireceğiniz Media Studio pro 8 ( trial 30 gün ) kullanarak videonuzu kliplere bölüp çeşitli efektler vererek istediğpiniz formatta yeniden kaydedin. yine ulead.com dan indireceğiniz DVD movie factory kullanarak inteactive DVD ler hazırlayın

3. herhangi bir video in özelliği olan bir DVD-RAM kullanan yada hard disk özelliği olan bir video camera alın diğer cameralarla çekilmiş videoları o cameraları bu DVD yada HDD li cameraya bağlayarak DVD Ram yada HDD ye kaydedin. Sonra yine 2. alternatifteki ulead operasyonunu deneyin

Kolay gelsin

ben yaklaşık 7 yıldır ulead hayranıyım

Tarih: 11 Mayıs 2006, 00:35 - İp: 85.***.**1.224
adul
adul (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben canopus kullanıyorum kontrast arkadaşın da dediği gibi canopus derim ama canopus almnak biraz deli işi VCD DVD yaparak canopus un parasını çıkarmak zor

Tarih: 29 Mayıs 2006, 00:55 - İp: 81.***.**1.247
tirnerf
tirnerf (üye)
Balıkesir / Meraklı

canopus gereksiz senin için.

alacağın en stabil kart Snazzy DV Avio dur.

mastercom adresinden bulabilirsin.

Tarih: 16 Haziran 2006, 19:33 - İp: 85.***.**1.39
  • 1