lacimert
lacimert (üye)
Aydın / Amatör

Bu Programlara da Bir Göz Atın

"Efekt ve Slide Show programları" BURADA , BURADA, VE BURADA.

#lacimert' tarafından 23.01.2006 04:19:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Ocak 2006, 04:05 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

lacimert bey önerilerin için için teşekürederim.
gerçekten hepside birbirinden güzel yazılımlar.

Tarih: 23 Ocak 2006, 12:55 - İp: 85.***.**0.71
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

güzel bir yazılım ve bu tür yazılımların çalışma mantığı birbiri ile aynı ama en iyisi olarak adobe premier'i öneririm onun için de donanım desteği gerekir.
kullandıklarım içerisinde en verimli bulduğum pinnacle studio yaması olan holiwood studio programını da eklerseniz harika bir efekt ve slide oluşturabiliyorsunuz yazı bindirmeleri de çok hoş ama fazla ahım şahım bir şey olması önemli değil diyorsanız movie maker ile istediğiniz şekilde bir çalışma yapabilirsiniz. kullanımı diğerlerinden daha pratik ve türkçe olması büyük bir avantaj

Tarih: 23 Ocak 2006, 13:47 - İp: 212.***.**1.2
demir78
demir78 (üye)
Uşak / Amatör

tşkrlr

Tarih: 25 Ocak 2006, 01:31 - İp: 85.***.**5.19
demir78
demir78 (üye)
Uşak / Amatör

tşk

Tarih: 25 Ocak 2006, 01:32 - İp: 85.***.**5.19
karfo
karfo (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

GÜZEL YAZILIMLAR TEŞEKKÜR

Tarih: 25 Ocak 2006, 10:41 - İp: 81.***.**4.138
garizma
garizma (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

.
Çok kullanışlı ve güzel geçiş efektleri olan bu programla bilgisayarınızdaki fotoğrafları EXE, Ekran Koruyucu, MPEG veya VCD'de izlenebilecek slayt gösterileri haline çevirebilirsiniz. Mutlaka Denemelisiniz.

Arkadas ben burada sizlerle oldukca hızlı olan ProShow Gold 1,2 versiyonunu buradan paylasmak istiyorum...

Arkadas ama ben illede daha ust surumunu istiyorum diyorsanız ProShow Gold 3,2 versiyonunu bu linkle paylasmak istiyorum... Ama biz laboratuvarımızda hızlı calısmamız gerektiği için bir video olusturma işini efektler ve sesle beraber cok iy bir sekilde basaran 1,0 versiyonunu tavsiye ederim...

http://www.garizma.com/forum/viewtopic.php?t=310

Tarih: 29 Mart 2006, 19:07 - İp: 85.***.**6.61
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

garizma senin verdiğin proshowdan daha güzel bir program arkadaşın verdiği o kadar dedik laftan anla üyen yoksa ben sitemde dağıtayım senin linkini yarıdan çoğu senin adresine üye olsunlar 500 tane üye yetermi
ayrıca üye olmadan proshow u indirmek isteyenler ise direkt rapid linki
buradan
maslan kardeş saolsun

#last hope' tarafyndan 30.03.2006 09:15:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Mart 2006, 09:14 - İp: 81.***.**7.150
seferadb
seferadb (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

lasthope adam sana ıllede gel üye olmu diyo link vermiş sana iater indir ister indirme

Tarih: 5 Nisan 2006, 14:30 - İp: 85.***.**6.100
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

seferabd sen garizma ile mükerrer kullanıcımısın ben direkt linki verdim sen bana hala sitendeki linkten bahsediyorsun yazımı oku ondan sonra gel bana cvp yaz. sizi üye avcıları sizi siteye adam arıyorsunuz yoksa paylaşacağınız bir şey varsa linkini buraya yazarsınız. yazdığın yere link demezler burada sadevve siteye davet derler bu numaralar bayatladı sizden önce çok deneyen oldu ama napsınlar tutunamayıp gittiler

Tarih: 11 Nisan 2006, 09:24 - İp: 81.***.**7.150
  • 1