kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

Adobe Premiere Pro 2. 0

slm bundan 10-15 gün önce adobe premiere pro 2.0 indirmiştim hatta onun yüzünden internetimin sınırı doldu birşey indiremiyorum bu ayın bitmesini bekliyorum neyse.

Ben bunu yüklemeye çalışıyorum fakat yüklemiyor sanırım sp2 güncellemesini istiyor windows kopya olunca güncellemesi de yapılamaıyor önceden yapılıyordu şimdi onuda bulmuşlar çıkan hatanın resmi aşağıda hatadan sonra da 2. resim geliyor finish le kapanıyor.

Sorunuma cözüm bulacaksınızdır eminim bütün sorunlara burda cevap buluyorum çok güzel bir siteye sahibiz değerini bilmek lazım yardımlarınızı
bekliyorum.

iyi çalışmalar!
1.

2.

Tarih: 29 Ocak 2007, 19:43 - İp: 85.***.**4.79
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

açılışta bu geliyor fotoshoptaki gibi sol alt köşesinde aktivite yeri yok buy deyim sitesine de girdim bişey anlamadım lütfen yardım edin?

#kosovali' tarafından 04.02.2007 15:32:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Şubat 2007, 15:29 - İp: 85.***.**6.57
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Selam Kosovali Arkadasim
bayagi basin agrimis okudugum kadariyla sanssizliklar üst üste gelmis
birincisi dogrudur windows a sp2 yi yüklemeden adobe premiereyi yükleyemzsin

ikincisi adobenin sen trial versiyonunu cekmissin burada serial ve aktivasyon kodunu veremezsin adobe ilk bastan trial versiyonunda serial kodu verme kutucugu vardi ama daha sonralari kaldirdi beni msne ekle ben sana bu konuda yardim ederim
saygilar

Tarih: 12 Şubat 2007, 00:24 - İp: 62.***.**2.73
eminakca
eminakca (üye)

sahi bir sey yazmayi daha unuttum arkadasim
adobe premiere pro 2 nin calismasi icin yani verimli sonuc alabilmen icin bilgisayarin 3.4 ghz pentium4 den yukari olmasi lazim eger bilgisayarin bu seviyeden asagida ise sana tercigim adobe 6.5 kullan derim

Tarih: 12 Şubat 2007, 00:28 - İp: 62.***.**2.73
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

eminakca abim yardımın için teşekkür ederim evet sizin dediğiniz gibi sistem gereksinimlerim düşük bunu bende fark ettim video yu izlerken dona dona gidiyor benim pentium 4-1.7 Ghz-64 mb ekran kartı pc çok hızlı değil ama Allaha Şükür fotoshopa fazlasıyla yetiyor.

önerinizi dikkate alarak dediğiniz programı indireceğiz ama birde diğer bir şansızlığım 3 gb lık internet sınırımım 2 gb tı gittiği için doğru dürüs internete bile giremiyorum bununda sebebi adobenin affter effect 7.0 programı 1.18 boyutundaydı adobenin sitesinden indirdim en kötö tarafıda programın ağrızalı çıkması data 1 dosyası bozuk olduğu için yüklenmedi

artık birdaha ki ay dediğiniz programı indiririm.

yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar!

Tarih: 14 Şubat 2007, 13:25 - İp: 85.***.**0.245
eminakca
eminakca (üye)

Selam Kosavali Arkadasim
Keske bir sekilde sana yollama sansim olsaydi programlari bende mevcut senden tek ricam adobe yerinden indirme cünkü serial verme imkanin yok önceden o0luyordu yani demo programda serial vererek full a cevirebiliyordun fakat durumu caktiklarindan sirf artik belirli bir süre kullanabiliyorsun baska download sitelerinden indir yada ben sana hafta sonu bir bu premire ve after programi icin link yollarim buradan cekebilirsin ilaci icinde yani nezle falan olursan diye
bu arada ben kendim video kesim üzerine biraz bilgim var bir tv kurulusuna calismistim bir sorun olursa elimden gelen yardimi yaparim
Saygilar

Tarih: 15 Şubat 2007, 02:49 - İp: 62.***.**2.73
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

tamam abim yardımların için sağol linklerini bekliyorum.yanlız dediğim gibi benim pentium 4 - 1.7 GHZ - 64 Mb ekran kartım var bu adobe premiere 2,0 da videoya efekct vermeğin dışında seyrederken bile donarak gidiyor donarak gidincede verdiğim efekti videonun tam neresine uyguladım veya uygulayacağımı bulmakta zorlanıyorum.

ulead serisini iyi kullanıyorum sorun yok fakat a da çok basit ben daha profesyonel program istiyorum affter efect 7.0 indirdim bozuk çıktı kotam boşa gitti.premire 2.0 indirdim o da belirttiğim gibi.

senin anlayacağın abim hem profesyonel hemde bilgisayarımda rahat çalışabildiğim bir program linki biliyorsan onu istiyorum.

şimdilik pc mi değiştirme imkanım bulunmuyor öğrenci olduğumdan maddi durumda yok olay bu abim yardımını bekliyorum.

istersen msn den de görüşebiliriz özeline yolladım buraya bi ara yazıyorum baya bi dağılmış bu kadar dağıldığıyla kalsın bari

Tarih: 18 Şubat 2007, 02:11 - İp: 85.***.**8.175