omgnofear
omgnofear (üye)
Ankara / Meraklı

Gp Powerbank 4x2700mah Pil Sorunu!

GP POWERBANK QUICK ŞARJ CIHAZI 4x2700mAh PIL aldım hepsiburada.com dan geçen hafta. Pilleri açar açmaz şarja taktım, yeşil ışık yandıktan sonra çıkarttım makineme taktım. (Pentax K100D)

Ardından 3 5 foto sonra "Battery Depleted" şeklinde uyarı aldım, makineyi açtım kapadım tam gösteriyor. Bir kaç poz Sonra tekrar pil bitti uyarısı. Herhalde ilk şarjlarında kendine gelemiyorlardır diye tahmin ettim.

Tam olarak bittiğine emin olamadan, 3 4 gün sonra tekrar şarj ettim. Yeşil yandı söktüm makineme taktım. Gene aynı sorun. Sürekli makinayı aç kapa yapmaktan sıkıldım.

Sıfır aldığım pillerim de bir sorun mu var? Yoksa bir kaç şarjdan sonra kendine gelmesi gerekiyor mu? Arkadaşımın pillerini denediğimde sorun yok, yani makinede anormallik yok.

Daha önce aldığım 2500mah Duracell piller de 7 8 şarj sonra pert olmuştu. Bende mi şanssızlık var anlamadım. Adam akıllı pil bulamadım!

#omgnofear' tarafından 06.06.2008 01:10:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Haziran 2008, 01:09 - İp: 85.***.**6.170
gursel_
gursel_ (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

gp2700 ler ve duracell'lerde bende problem yaşadım,sana tavsiyem 2700 lük pil kullanma daha çok 2500 altında ki pilleri dene ben phillips 2300 lük aldım çok menmunun

Tarih: 6 Haziran 2008, 14:34 - İp: 88.***.**3.160
birikimpil
birikimpil (üye)
İstanbul / Firma

Ben Pil satıcısıyım Bu güne kadar bu şekilde bir problemle karşılaşmadım ama olamaz demiyorum yinede aldığınız yere götürüp sormanızda fayda var belki o üründe fabrika hatası vardır. Bu arada Şarjlı pil olarak VARTA bu sektörde şuanda daha önde Birde onu kullanmanızı öneririrm.

Tarih: 11 Haziran 2008, 09:44 - İp: 81.***.**4.202
  • 1