breeze
breeze (üye)
İstanbul / Meraklı

Fark Nedir???

merhabalar...nihayet dfm mı aldım ama tabii şimdi bir de şarj aleti ve pil gerekiyor.sitede bunu araştırırken özellikle gp ve varta isimlerini duyuyorum.bunlar diğerlerine göre çok mu farklı?şarj aleti ve pil alırken neye dikkat etmek lazım özellikle???bu markalardan başka kullanıp da memnun kalan/tavsiye eden varmı???
ayrıca 2300 le 2500 arasında ne kadar bi fark var acaba?
internet satış fiyatları dışında bu şarj aletleri ve pillerin fiyatları hakkında da bilgi verirseniz(yada alınabilecek yerler) memnun olurum...şimdiden sağolun...

Tarih: 27 Mart 2005, 21:14 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Merhaba, birkaç başlık önce bu konuyla ilgili açıklama yapmıştım ve arkadaşlara bir soru yöneltmiştim. "Daha ucuzu var mı?" diye, bugüne kadar cevap gelmediğine göre ucuzu olmadığını düşünüyorum. Aynı şeyleri buraya da yazmak istemiyorum. Fiyatı çok uygun ve dayanıklı, çevremdeki tüm arkadaşlarım kullanıyor, şikayeti olan yok...

Linki kopyaladım, incelemeni tavsiye ederim.
http://www.netfotograf.com/forum/msgdetail.asp?msg_id=3168

bilenler yardım lütfen.... başlığı altında... Sevgiler...

Tarih: 28 Mart 2005, 00:30 - İp: yok
buba
buba (üye)
İstanbul / Amatör

eğer hala pil almadıysan sana gp'nin 2300 mAh'liklerini öneririm hızda önemli değilse 2-5 saati öneririm bide araba kiti yani arabanın çakmak kitini kullanarak pilleri şarj etmek istersen travel setini öneririm.

Tarih: 3 Nisan 2005, 16:29 - İp: yok
  • 1