oncu
oncu (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon S5 İs İcin Sarjli Pil

arkadaslar yaklasik bir iki hafta once canon s5 is aldim icinden 4 tane panasonic pil cikti..piller cok cabuk bitti isin enteresan tarafi pillerin ustunde yeniden sarj edilebilceine dair hic bisi yoktu bn gene sarj aletine takip denedim daha sora makinama takinca pilleri calisti ama cok cabuk bittiler..simdi yni sarj edilebilir pil ve sarj aleti almak istiyorum piller ve sarj aletleri hakkinda bilgu sahibi olan arkadaslar yardim edebilirse sevinirim

Tarih: 3 Eylül 2008, 06:03 - İp: 76.***.**0.203
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

NiMH pil almışsınızdır umarım Ni-Cd piller makineye zarar verir.2500 ve üstü mah değerindekiler iyidir.

Şarj aleti de bir seferde 4 pil şarj edebilen,çok hızlı şarj etmeyen birşey alın,ışıklı olanlarından olsun...

Tarih: 3 Eylül 2008, 07:40 - İp: 88.***.**7.136
oncu
oncu (üye)
İstanbul / Meraklı

cok sagolun forumlardaki cewaplariniz cok yardimci oluyo makina secimimede oldukca yardimci oldu yazilariniz gp icin ii seyler duydum ama americada bulamiorm gp snirim duracell 2650 mah 4 aa pil we duracell sarj aleti alcam fikriniz nedir ?

Tarih: 3 Eylül 2008, 07:44 - İp: 76.***.**0.203
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Duracell in kötü olacağını sanmıyorum.Aldığınız yere de orun aletin bir eksisi varsa söylerler Türkiyede bilirsiniz saıcı ne saıyorsa şişirir...

Tarih: 3 Eylül 2008, 08:30 - İp: 88.***.**7.136
  • 1