tonaran
tonaran (üye)
İzmir / Meraklı

Canon S3 İçin Şarj Aleti Ve Pili???

Herkese merhabalar!

İnşallah 1-2 hafta içersinde Canon S3 alacağım. Ancak sizlerinde bildiği gibi bu makina yanında şarj aleti verilmiyor. Bundan dolayı hem şarj aleti hem de ekstradan şarjlı pil alacağım. Ancak bu konuda da fazla bilgi ve tecrübem yok. (Not: Canon S3 -> AAx4)

Bundan dolayı bana şarj aleti ve şarjlı pil ile ilgili tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Şimdiden herkeslere teşekkür ederim!!!

Tarih: 6 Haziran 2006, 13:21 - İp: 213.***.**8.10
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

selam
sana iki marka tavsiye edeceğim GP veya UNİROSS iki markanında şarjlı pilleri ve aletleri çok kaliteli tabii almışken 2500 miliamper in altında alma derim şarj süresi önemli diilse pek fazla pahalı olmuyo ama ben yine derim ki almışken 1 veya 2 saatte sarj edenlerden al çok rahat edersin.

teşekkürler

Tarih: 6 Haziran 2006, 13:34 - İp: 88.***.**0.8
tonaran
tonaran (üye)
İzmir / Meraklı

Merhaba AZYA!

Tavsiyelein için teşekkürler. Dediğin markaları araştıracağım. Bu şarj makinaları herhalde üstünde ne kadar sürede şarj ettiği yazıyordur. Artık almışken iyisini almak lazım. Malum bu makinalar devamlı değiştirilmiyor.

Tarih: 6 Haziran 2006, 14:14 - İp: 213.***.**8.10
nurrr
nurrr (üye)
Bursa / Reklam Fotoğrafçısı

selam bende s3 kullanıyorum bu makine pili kullanırken çok cimri kullanıyor pilin kolay kolay bitmiyor onun için bir iki saatlık şarj eden pillere gerek yok akşam takarsın sabaha kadar doluyor sen uyurken onuda şarj etmiş oluyorsun normel kalem pillerle bile çok rahat bir gün gidiyor yanında ydek pil taşırsın 1300 mAh piller ilede çok rahat kullanılıyor aya uzun seyehetler için 2000mah daha kullanışlı olur çok pahalı bir şey almana gerek yok yani

Tarih: 7 Haziran 2006, 10:19 - İp: 88.***.**7.191
tonaran
tonaran (üye)
İzmir / Meraklı

Selam "nurr"!

Tavsiyen için teşekkürler. Umarım S3 makinandan memnunsundur!

Ben nette araştırırken GP yi en fazla 2600 lük gördüm galiba! Acaba bunların daha yüksekleri var mı???

Tarih: 7 Haziran 2006, 12:52 - İp: 213.***.**8.10
etudiant
etudiant (üye)
Sakarya / Amatör

piyasada gp 2700 mah var.yedek olarak onlardan al.zaten sarj aleti alirken yaninda 4 pil gelecek.ben gp u-smart kullanıyorum.kampanyadayken almistim.50-60 ytl lik gp makineler isini gorur(genelde 4 pili 5 saatte 2 pili 2 saatte doldururlar.).parana kiyabilirsen 30 dk da dolduranlardan alabilirsin. nasil doldugunu anlamiyorsun bile...

Tarih: 10 Haziran 2006, 00:14 - İp: 85.***.**4.42
drongo
drongo (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Ben de GP 2500 mAh kulanıyorum . Yanımda da ek 2100 4 adet yine GP piller taşıyorum, ne olur ne olmaz

Tarih: 17 Haziran 2006, 21:42 - İp: 85.***.**0.90
max-lazy
max-lazy (üye)
Ankara / Amatör

Selamlar,
Bende S3 almak üzereyim, hafıza kartı olarak ne önerirsiniz.Sürat ve kapasite açısından.Bir S3'e UV filtresi takılabiyormu?Teşekkürler.

Tarih: 29 Ocak 2007, 21:14 - İp: 212.***.**5.176
gothicdoll
gothicdoll (üye)
İstanbul / Amatör

sanırım piyasada satılan gp piller ve şarj aleti yeterli olcak. bende yeni sipariş verdim ve makineyi beklerken ne kullansam daha iyi olur diye düşünürken buna karar verdim Arkadaşımda gp kullanıyor ve üründen gayet memnun!

Tarih: 6 Mayıs 2007, 13:48 - İp: 85.***.**7.124
kimençe
kimençe (üye)
İstanbul / Amatör

Öneri :
GP 2500 veya 2700mah gücünde 4 pil
GP 2-5 saatlik veya 8 saatlik şarj aleti

Geçende Kadıköy'de yazıcıoğlu işhanının bitişiğindeki handa bacakları sakat bir dükkan sahibi ağabeyiden şarj aletini(GP marka 8 saatlik ve içinde 2500'lük 4 adet piliyle) 30 ytl'ye aldık..ve bu fiyata başka bir yer görmedik...yakınsanız tercih ediniz

Dikkat:Eski model şarj aletleriniz pillerinizi hem tam doldurmaz hem de ömrünü yer.Bunlar yüksek kapasiteli pil oldugundan şarj makinanız da bu oranda yeni teknoloji olmalıdır,bilgilerinize..

#kimençe' tarafından 14.06.2007 22:38:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Haziran 2007, 22:36 - İp: 81.***.**4.185
  • 1