ulasfoto
ulasfoto (üye)
Samsun / Doğa Fotoğrafçısı

Yeşil Fonda Çekilen Resmi Kesme

selam arkadaşlar yeşil fonda resim çekilip tek tuşla kesme yapılıyormuş bilenler varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkürler...

Tarih: 28 Haziran 2006, 12:55 - İp: 85.***.**0.159
cem10
cem10 (üye)
Balıkesir / Meraklı

ulasfoto yeşil olması önemli değil.
ben zemin rengi tek olan resimlerde kesim işlemini iki yolla yapıyorum
bir link vereyim oraya bir bak istersen
http://www.hemenpaylas.com/download/1072179/foto_kesim.rar.html
birde linkteki gibi zemin rengi tek olan fotolarda önce rectangular marquee tool ile kesim yapacağın yeri seç. Ondan sonra magic wand tool ile seç tolerance değerini 70 veya 75 ayarla bir iki defa tıklayarak seç ondan sonra yine ctrl+j yap resmin kesildi.
layerda görebilirsin.
ben böyle yapıyorum inşallah yardımcı olmuşumdur.
tüm esnaf arkadaşlara hayırlı işler.

Tarih: 28 Haziran 2006, 13:28 - İp: 81.***.**2.17
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm dostum primate gibi bi program var anarsist dediğim program o senin fiyatı 300$ fonu ile birlikte internette baktım bulamadım ben

Tarih: 29 Haziran 2006, 10:12 - İp: 212.***.**8.244
zeydur
zeydur (üye)
Nevşehir / Amatör

VERTUS PROĞRAMINI TAVSİYE EDERİM ARKA FONU TEK RENK OLAN FOTOĞRAFLARDA OLDUKCA İYİ VE HEMEN SONUÇ ALIYORSUN......

Tarih: 29 Haziran 2006, 18:55 - İp: 85.***.**3.181
loveralone
loveralone (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende var kullandım bi b.ka yaramaz [email protected] .. millet en ii kesim ya extract yda knock out bence tabi ... neyse takasa girebiliriz ben çok plugin verdim bu meslektaşlara ama kimse saol bile demedi

isteyen olursa bi plugine bi plugin veririm kusura bakmayın eleştiri yapanı da .. başlatmayın şimdi ... millet saf a.q adres veriyolar kaç defa dedim yazmayın maillerinizi diye yazın a.q . buradayım [email protected]

Tarih: 30 Haziran 2006, 00:11 - İp: 85.***.**8.103
yasaryarar
yasaryarar (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ulaş abi ben Yaşar yani Foto Onur bak abi biz iki sene önce kullanıyorduk biraz kullandık ama bize zaman kazandırmaktan çok zaman kaybettirdi pek yararlı bişey değil açıkçası sana önemiyorum sen en iyisi bildiğin şekilde kesmeye devam et bu daha iyi olur. Hayırlı işler...

Tarih: 30 Haziran 2006, 16:48 - İp: 85.***.**5.12
digiworld
digiworld (üye)
Giresun / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu programda kesim yapılması için flaşların çok iyii ayar yapılması lazım detay denen bişey yok daha bisuru dez avatajı ar

Tarih: 8 Temmuz 2006, 10:58 - İp: 81.***.**1.45
omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

ARKADAŞLAR BENDE GÜZEL BİR KESİM PROGRAMI VAR (primatte2) ÇOK GÜZEL PROGRAM BİR BOY RESMİNİ 10 15 SN DE KESİYOR AMA ARKA FONUN YEŞİL RENK OLMASI LAZIM... İSTEYENLER YOLLARIM MSN::[email protected]

Tarih: 21 Mayıs 2007, 20:34 - İp: 88.***.**8.6
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar neden hep primette yada vertus yada mask pro bunların hepsini denedim sadece ve sadece tek renk olsun karışık renk olsun knock out hem basit kullanımı deneyin memnun kalacaksınız

Tarih: 22 Mayıs 2007, 09:48 - İp: 85.***.**3.2
farukx1
farukx1 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

Aynen dedıgın gıbı bır program var ve cok ıyımıs bızım arkadasa satmak ıstemısler ıse yarıyormus sac tellerını bıle tek tek alıyormus

Tarih: 17 Eylül 2008, 21:44 - İp: 81.***.**7.151
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

Yeşil Fonda Bir Kare Cekip Ekleye ßilirmisiniz ? ßende deniyecem ßakalım nasıl ßişe cıkıcak...

Tarih: 17 Eylül 2008, 22:40 - İp: 88.***.**4.150