fotoertan
fotoertan (üye)
Bartın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ver Çoşkuyu Bomba Fonlar Eklem. Devm

nerde çoşku....

" class="img-fluid" />

" class="img-fluid" />

Tarih: 8 Şubat 2007, 10:51 - İp: 88.***.**7.206
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

eline saglik sunu belirtmek isterimki burada zaten paylasim yapan insanlar parmaklar ile sayilabilecek kadar az buraya gelenlerin coguda fonlari bir sekilde hemen indirip kaybolmalari bir tesekkür bile etmeden bende bir kac fon ekledim 200 den fazla giren var 8 kisi tesekkür etmis bilgi paylastikca cogalir ama nedense bir sekilde bizde olmuyor elimde 3000 den fazla yüksek cözünürlükte fon ve wallpaper var ve cogunu 85 euroya italyadan satin aldim kimi zaman buraya link veriyorum arkadaslarimizda bundan faydalansin diye ama yinede yilmadim bir gün bu problemleride asacagiz isterimki yurt disindaki fuarlara olsun fotograf sergileri olsun yada mode fotografciligi olsun türklerden fotografcilar ciksin almanyada binlerce site var paylasim icin ve inanin o kadar cömertlerki sasmamak elde degil cekilen bütün fotograflarini internete koyuyorlar örnegin www.pixelquelle.de
Harikasin arkadasim seni tebrik ederim

Tarih: 12 Şubat 2007, 05:16 - İp: 62.***.**2.73
noexpire
noexpire (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadasıma Katılıyorum Sahsen Ben paylasımcı değilim suanlık sadece katılımcıyım ama burda emek veren butun arkadaslara sonsuz tesekur ederim gercekten cok guzel bir iş yapıyorlar ben amator bir photoshop severim hem kendimi gelistirmek hemde ileride bu kaynakların Resim upload sitelerinde silindigi zaman tekrardan upload edip benim gibi sonradan merak saran kişilere paylasım için calisacagım insallah

Tarih: 12 Şubat 2007, 15:35 - İp: 88.***.**9.27
jdmoakleaf
jdmoakleaf (üye)
Isparta / Meraklı

Bişi söylicem kimse kızmasın ama burdaki bütün fonlar aynı:D

Tarih: 12 Şubat 2007, 16:21 - İp: 88.***.**1.82
ayhan173
ayhan173 (üye)
Kayseri / Amatör

eline sağlık , paylaşımın için teşekkürler...

Tarih: 13 Şubat 2007, 15:29 - İp: 85.***.**0.69