coolish
coolish (üye)
Ankara / Amatör

Temel Düzey Photoshop Semineri

Merhaba,

Photoshop eğitmenimiz Serdar Ataol eşliğinde temel düzey photoshop seminerimiz başlayacaktır.

Seminerimiz her hafta salı ve perşembe günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında devam ederek 4 hafta sürecektir.

Seminere katılım ücreti 250 TL'dir.Yapı Kredi,İş Bankası veya Garanti kartınıza peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuyoruz.

Seminerimize katılmak istiyorsanız akademiye gelerek kaydınızı yaptırmanız önemle rica edilir.

Affa Ankara Fotoğraf Film Akademi
Büklüm Sokak.No:22/12 Kavaklıdere
Tel: 419 19 06
www.affaakademi.com

Görüşmek dileğiyle.

Tarih: 18 Nisan 2011, 15:57 - İp: 95.***.**1.188
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

biraz reklam amaçlı değilmi.

Tarih: 18 Nisan 2011, 20:43 - İp: 88.***.**9.142
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

2 saatlik seminer ? üstelik temel düzey? üstelik 250 TL...
İnternette bedava dolaşan eğitim videolarından farklı ne vereceksiniz 2 saatte merak ettim.

Reklam izniniz var mı yönetimden ? onu da merak ettim...

Pek meraklıyım

Tarih: 19 Nisan 2011, 12:10 - İp: 88.***.**9.14
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hem parası çok fazla hem de 7200 saniyede hiçbişey öğretemezsiniz.

Tarih: 19 Nisan 2011, 12:21 - İp: 78.***.**1.46
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Valla burda da MARKA hüsranına uğramaktayız...

A firması naylon malzeme ile ürettiği ayakkabıyı, markası sayesinde 450 TL'ye satar iken, B FİRMASI, gerçek deri ayakkabıyı 90 TL satabilir ancak... çünkü B FİRMASI "marka" değildir.

Şimdi biz REMİ'yle 3 saaatlik temel düzey photoshop semineri versek, üstüne fotografçılıkla ilgili temel eğitim versek... 100 TL vermezler..

Tarih: 19 Nisan 2011, 12:44 - İp: 88.***.**9.14
coolish
coolish (üye)
Ankara / Amatör

Daha önceden de Affa Akademinin seminerlerinden bahsetmiştim,kimse reklam yapıyorsun dememişti.Uygun olan yere konu açtığımı düşünüyorum,başka birşey konuşulan bir yere açmadığıma eminim.

Ki öncesinde ücretsiz fotoğraf okuma etkinliklerimizden,workshoplarımızdan da bahsetmiştim.Herkesi davet etmiştim.Tepkinin seminer bilgisi yazmamla birlikte gelmesi çok ilginç olmuş

Meraklısınız da arkadaşlar zahmet edip "nedir bu affa akademi?" diye bi araştırma içine girecek kadar da meraklı değilsiniz

Herzaman olduğu gibi çamur at izi kalsın modunda ilerliyoruz...

Affa'nın açılımı Ankara Fotoğraf Film Akademidir.Temel düzey photoshop kursu üstte de yazdığım gibi 4 hafta sürüyor.Alınacak toplam ders 16 saate tekabül ediyor ki fotoğraf çeken bir insanın "photoshopta fotoğraf düzeltme " işlemlerini anlayabileceği şekilde düzenlenmiştir dersler.Takdir edersiniz ki kişinin kendini ilerletmesi azmiyle ve inancıyla alakalıdır.
Hadi şimdi de hep beraber çizdiğimiz şeyi renklendirelim şeklinde değil yani deslerimiz.

Affa Akademi 3-5 meraklı insanın bi araya gelerek "hadi ders verelim" dediği herhangi bir dernek değil.Adobe programlarını programcılık mantığıyla anlatan öğreten bir kurs da değil.Ticaret odasına kayıtlı,sicil numarası olan ticari bir işletmedir.Seminer ücretine gelince de www.affaakademi.com adresine ufak bir ziyaret yaparsanız,kursiyerlerimize ücretsiz sunduğumuz ekipmanlarımızı,imacleri ve daha nice onlanakları görebilirsiniz.Hadi bunları da geçelim,internetten video indirerek öğrenmek,herhangi bi kursa yazılarak öğrenmek kişinin vereceği bi karardır.Ücret kişiye özel bi değerlendirmedir.Demek ki herşeyiyle birilerine cazip geliyor ki bu işletme hala varlığını koruyabiliyor.

Lütfen yorum yaparken enine boyuna düşünelim sonrasında yazalım.

Saygılarımla...

Tarih: 19 Nisan 2011, 13:27 - İp: 95.***.**1.188
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

- sitede ilan vs açıp açmayacağınıza ben karışmam-karışamam bişeyde demem zati.
- 4 hafta salı ve perşembe günleri 2 saat hem eğitim az hemde para kısmı fazla.
- eleştiriyi kaldıramıyorsanız sizin sorununuz
- sitenizi ziyaret ettim. isterseniz fas kralı olun benim için değişen bişey olmaz. düşüncelerimi yazar geçerim.
- yorum yazarken ne yapacağım ancak beni ilgilendirir.
- "çamur atma olayı değil" düşünce yazma özgürlüğü.
- "tepki" değil düşünce yazma özgürlüğü

forum, tartışma ve görüş bildirme alanıdır, ne bekliyordunuz?

Tarih: 19 Nisan 2011, 13:40 - İp: 78.***.**1.46
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

hımm
Madem kötü niyetliyiz, "çamur at izi kalsın" mukabili.. ozaman, bir komplo teorisi daha geldi aklıma.

evet daha önce de ücretsiz bir seminer duyurusu paylaşmışsınız ? ardından, ücretli ???
Ne bilelim taktik olmadığını ? ki savunmanız : " ücretsiz semineri paylaşınca kimse birşey dememişti" olunca, insanın aklına bu geliyor.

Her neyse, reklam kısmı yönetimin bileceği iş. Zaten "reklam" nedir onu kavramak lazım önce...

gelelim şirketinize,
MARKA konusunda haklı olduğumu görmüş olduk,
"siz benim kim olduğumu biliyor musunuz" la başlayan bir tanıtım hiç hoş değil ki, biz ne kurumlar gördük... Amaç-sonuç bellidir.

Ve son olarak, konu açmışsınız , soru sormuşum :
"... farklı ne vereceksiniz ?"
Çamur atmamışım...

Saygılarımla

Tarih: 20 Nisan 2011, 00:53 - İp: 88.***.**9.14
  • 1