alikurum
alikurum (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sünnet Çekimi Hk.

ARKADAŞLAR F.S 7.0 KULLANIYORUM.ÇEKTİĞİM SÜNNET ÇOCUĞU FOTOĞRAFLARINDA ÇOCUĞUN ŞAPKASINDAKİ VE ELBİSESİNDEKİ TÜYLERİ DEKUBE EDEMİYORUM(TEK RENK FONDA ÇEKİYORUM) YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.LİNK AŞAĞIDA BUNU DEKUBE EDEMİYORUM.
http://rapidshare.de/files/24445747/IMG_7239.jpg.html

Tarih: 29 Haziran 2006, 12:27 - İp: 85.***.**7.25
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

ftğrfı yayınında sakınca yoksa ben dekube ettim.knockout2 dekube ettim.ben foğrafçı değilim ama arka fonu gri tonda çekim yaparsan daha iyi dekube edilir.dodge Tool püskül uclarını temizlersin .burdan ftğrf arkadaşlardan da özür dilerim.onlar daha iyisini anlatırlar herhalde

Tarih: 29 Haziran 2006, 13:38 - İp: 85.***.**2.9
alikurum
alikurum (üye)

YAYINLAYBİLİRSİNİZ YAPTIĞINIZ DEKUBELERİ. BİRDE HANGİ PROGRAM İLE DEKUBEYİ NASIL YAPTIĞINIZ HAKKINDA UFAK BİR BÖLÜM GEÇERSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM

Tarih: 29 Haziran 2006, 14:03 - İp: 85.***.**7.25
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

altta anlattığım gibi

Tarih: 29 Haziran 2006, 16:28 - İp: 85.***.**2.9
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

bu daha iyi görüntü

Tarih: 29 Haziran 2006, 16:59 - İp: 85.***.**2.9
alikurum
alikurum (üye)

STEVE EMEĞİN İÇİN TŞK EDERİM.ALTTA ANLATTIĞIM GİBİ DEMİŞİSN AMA GALİBA RESİMİN ALTINDA KALMIŞ ANLATTIĞIN. DEKUBE KONUSUNDA BİLGİYE İHTİYACIM VAR. MSN ADRESİNİ VEREBİLİRMİSİN VEYA BENİ EKLEYEBİLİRMİSİN [email protected]

Tarih: 29 Haziran 2006, 17:23 - İp: 85.***.**7.25
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

sayın alikurum ben knockout 2 ile dekube ediyorum.bu knockout2 sende varmı yoksa tarif etsem olmayan birşeyi anlıyamassınız.remi kesip dodge tool ile püskül uclarını temizliyorum.mesela gelinliklerde seffaf olan yerlerde dekube edilği zaman arka fon da kalan renkler şeffaf olan tülün içinde gözüküyor.gözüken yerler dodge toolla temizlersin.aslında siz bunları benden daha iyi biliyorsunuzdur.siz bu işi profesyonel olarak yapıyorsunuz anladığım kadar .

Tarih: 29 Haziran 2006, 17:35 - İp: 85.***.**0.74
zeydur
zeydur (üye)
Nevşehir / Amatör

VERTUS İLE KESTİM, BUDA BENDEN OLSUN......

Tarih: 29 Haziran 2006, 18:51 - İp: 85.***.**3.181
alikurum
alikurum (üye)

STEVE, KONCOUT2 CDSİ ELİMDE VAR.KURUNCA İRTİBATLAŞALIM.YARIMLARIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH RAZI OLSUN.

Tarih: 29 Haziran 2006, 19:30 - İp: 85.***.**7.25
alikurum
alikurum (üye)

STEVE KNOCKOUT2 Yİ BİLGİSAYARIMA YÜKLEDİM. BİRAZ KURCALADIM AMA YAPAMADIM. BANA NASIL KULLANACAĞIM HAKKINDA YARDIMCI OLURMUSUN. VEYA BUNUN VİDEOSU FLN VARMI NASIL YAPACAĞIM HAKKINDA. (SİTEDEKİ ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLUUUNNNN!!!!)

Tarih: 5 Temmuz 2006, 11:43 - İp: 85.***.**8.226
fato80
fato80 (üye)
Denizli / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm sünnet resimlerindeki tüyleri knockout 2 ile kesersen çok rahat edersin resimleri düz fonda çekiyosan gri fonda çek çünkü beyaz fonda sünnetlik parlıyo o zaman düzgün kesemezsin hadi kolay gelsin

Tarih: 8 Temmuz 2006, 17:19 - İp: 81.***.**3.204