fnerdogan
fnerdogan (üye)
İzmir / Amatör

Şu Acemi Anneye Yardım Lütfen!!!

Merhabalar Arkadaşlar. Fırsat buldukça forumdaki konularınızı takip etmeye çalışıyorum. Henüz bugün üye olup aranıza katıldım. 5 aylık bir kızım var ve bu 5 ayda çektiğimiz fotoğrafın haddi hesabı yok. Sizlerden öğrenmek istediğim bu fotoğraflar üzerinde nasıl değişiklikler yapabileceğim. Örneğin bebeğimin koltuğun üzerinde bir resmi var. Bu resimden koltuk dahil olmak üzere bebeğimden hariç diğer bütün objeleri nasıl silerim? Diğer objeleri sildikten sonra bebeğimin resmini fonlarla nasıl birleştirebilirim. Maalesef photoshop bilgim yok. Bana yol gösterirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 4 Mayıs 2006, 14:32 - İp: 85.***.**3.119
jeantigana
jeantigana (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

iyi günler hanfendi fotoğraflar üzerinde oynama yapmak istiyosanız muhakkak photoshop bilmeniz gerekir yoksa imkansız başka yolu yok yada fotoğrafçılara götüreekseniz

Tarih: 4 Mayıs 2006, 14:43 - İp: 85.***.**2.108
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Eger arka plandaki renler aynı ise magicwand ile rahatlıkla emizlersin. benim tercihim pach tool kullanman. Saçları ayrıca decube etmen lazım yani birkaç cümle ile anlatılacak bir olay değil

Tarih: 4 Mayıs 2006, 14:52 - İp: 81.***.**9.45
fnerdogan
fnerdogan (üye)
İzmir / Amatör

teşekkürler arkadaşlar.

Tarih: 4 Mayıs 2006, 15:06 - İp: 85.***.**3.119
fnerdogan
fnerdogan (üye)
İzmir / Amatör

Bu arada photoimpact 11 adında bir program gördüm ve açıklamasında da resimlerde seçilen nesnelerin nesne çıkarma aracı ile kısa sürede çıkarılabileceği yazıyor. Konu ile ilgili bilgisi olan varmı acaba?

Tarih: 4 Mayıs 2006, 15:16 - İp: 85.***.**3.119
milas
milas (üye)
Muğla / Amatör

SİZ HALA MUSTAFA YAPICI İSMİNİ DUYMADINIZ GALİBA...ARAYIN BU İŞİ 2 GÜNDE HALLEDELİ[email protected]

Tarih: 18 Mayıs 2006, 23:50 - İp: 85.***.**7.133
  • 1