steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Sayın Netteki Arkadaşlardan Özür.

Ben kendi adıma burda netteki kendini bilen asil arkadaşlarımdan özür dilerim.benim de haddimi aştığim bayağı olaylar yaşandı.Ağır hakaretlere maruz kaldım.Kesinlikle duygusal olarak davranmıyorum,kimseninde duygusal davranmasını istemiyorum.Olaylar belli TAHRİKLRDE BELLİ.ama ben bu tahriklere fazla dayanamadım.son noktayı koyuyordum ama bugün.KUSURSUZ MAKYAJ DA BU ŞEREFSİZİN YAZDIĞI senmi karar veriyosun lan kimin yorum yapıp yapmayacağına terbiyesiz herif...sen ne yüzsüz arsız bi adammışsın be. DİYE not yazmış .ama ben bunları yemicem ona yedirtecem.sitede değil bunu bilsin.istanbul benim mekanım...SAYGILAR

Tarih: 18 Ekim 2007, 20:23 - İp: 85.***.**9.79
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

MOD YOK MU ADMIN YOK MU?
fdiker bey nerdesiniz?

Tarih: 18 Ekim 2007, 20:55 - İp: 88.***.**8.141
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

Tarih: 18 Ekim 2007, 21:01 - İp: 85.***.**9.79
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 18 Ekim 2007, 21:32 - İp: 88.***.**7.170
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 18 Ekim 2007, 21:34 - İp: 88.***.**7.170
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

Tarih: 18 Ekim 2007, 23:29 - İp: 88.***.**8.40
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

KişiLer DeğiL Bu KonuLar Ortadan KaLdırıLmaLı Bence...

Çok Kötü ŞeyLer OLdu..

HakLı Haksız Ayırt Edecek DeğiLim Ama Her İkinizde Kendinizi SorguLamanız Gerekir..!

OLay Buse K'nın Konusu DeğiLdir AsLında.. 2 Kişi Tartışıken 3. OLarak Haddini BiLmeyen Konuya Girendir. Steve Yi Photoshop BöLümünde Herkez Tanır Ve Sevdiğini BiLiyorum.. Neden Kimse Girmedi 3.ye Ne Düştüğünü BiLdikLeri İçin.

Tarih: 19 Ekim 2007, 01:02 - İp: 85.***.**8.58
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

steve daha öncede bu konu hakkında senle görüştük
bu tatsız olayları sağın solun,laf ebeliği yapan kişlerin sözlerine bakarak yanılgıya düşme lak lak eden karı gibi adamlar cok geldi gecti takma kafana

Tarih: 19 Ekim 2007, 03:24 - İp: 212.***.**0.206
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm steve abiii seni tanıyan tanıyoooooo ben seni çoook iyi tanıyorum saol sana ne gönderdimse hiç üşenmeden etmeden yaptın bu hakaretlerle bizde maruz kaldık boş ver abicim meyveli agaç her zaman için taşlanır takma kafana ama site ordamında hakaret etmek bence hoş bişi deil oo dedigin şahızda özür dilesin olsun bitsin gitsin sen agır adamsın

Tarih: 19 Ekim 2007, 08:48 - İp: 85.***.**8.118
fotoback
fotoback (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar buna bir son noktayı koyun artık bence steve sen koy ve hiç bir cevap yazma buna sen buyuksun buyukluk goster susmak korkaklık değildir buyukluktur her kesin ağzı cuval deyilki yamayasın aldırma boyle kişlerle ugrasamassın her gun biri cıkar bence bunlara karsılık verme bizim amacımız dostluk paylasmak gerisi hikaye

Tarih: 19 Ekim 2007, 11:29 - İp: 85.***.**2.182
  • 1