talos
talos (üye)
Ordu / Amatör

Resim Arka Plan Değiştirme

arkadaşlar resimdeki bir kişi veya objeyi pürüzsüzce çıkarıp başka bir arkaplana atabileceğim kolay kullanışlı bir program arıyorum.
photoshop cs4 var elimde ama biraz karışık geldi kullanamıyorum.

Tarih: 23 Aralık 2010, 16:10 - İp: 188.***.**5.187
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bunun için photoshoptan daha uygun ve kullanıslı bir program oldugunu dusunmuyorum..
chip pc world gibi dergiler her ay photoshop egitim cd leri veriyor onlardan alıp biraz da arastırma deneme yanılma ile kısa zamanda ogrenebilirsiniz.

Tarih: 23 Aralık 2010, 16:25 - İp: 217.***.**1.174
ozgurkarli
ozgurkarli (üye)
Kocaeli / Amatör

photoshopta net almak istediğin alanı seç seçimi ters çevir ve istediğin alana filtrelerden bur ver olur

Tarih: 12 Ocak 2011, 22:47 - İp: 85.***.**2.209
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

ozgur arkadaşımız maşallah ne güzel izah etmiş... yıllardır PS kullanırım ,benim bile kafam karıştı

@talos, PS karışık geldi demiş , siz kalkıp, seç-ters çevir ,bur ver...
( "blur" demek istediniz tabi .... )

ilahi yahu

PS'de seçim yapabileceğiniz birçok araç var ,eğer biraz araştırırsanız, binlerce video örnek bulabilirsiniz ve kendinize kolay gelen bir yöntemi seçersiniz.

google amca'ya "decupe" "dekupe nasıl yapılır" gibi cümlelerle aratırsanız,bulabilirsiniz.

Tarih: 13 Ocak 2011, 23:42 - İp: 88.***.**5.163
huseyin1134
huseyin1134 (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaslar youtubede bircok konuda ders var ingilizce ararsanız daha cok ders le karşilaşirsanız ingilizceniz yoksa google ceviri sitesinden cevirin youtubede arayın.ayrıca designwish arkadasında dediği gibi nette araştır bu konuda bircok ders var

Tarih: 14 Ocak 2011, 00:20 - İp: 78.***.**5.26
  • 1