cansu_cagl
cansu_cagl (üye)
İstanbul / Meraklı

Photosp Hatasııı Lütfen Yardımmmm

merhabalar bende photosop 9 (cs vardı fakat pc kitleniyoo devamlı bende uninstall ettim 7,0nı yükledim ama hata veriyoo hatta 6 yıda yükledim yine aynı hata kurulurken hata yok çalıştırırken tam açılacakken hata veriyor hatada aynen şöyle yazıyor
unable to continue because of a hardware or system eror. Sorry but this eror isunrecoverable ingilizcem yok bunun ne anlama geldiğini bilmiyorummm lütfen yardımmmmm

Tarih: 24 Ekim 2005, 14:39 - İp: yok
gokhansenkon
gokhansenkon (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm.benim de ingilizcem az fakat anladığım kadarıyla ''donanım ya da sistem hatasından dolayı devam edemiyor.özür dileriz bu hata telafi edilemez (ya da düzelemez)'' büyük bir ihtimal sizin bilgisayarınızın bellek (ram'inde) arıza var. başarılar

Tarih: 24 Ekim 2005, 15:51 - İp: yok
alpeeer
alpeeer (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam büyük ihtimalle sistem hatasından kaynaklanan bir sorunun var sistemi yeniden kurarsan çözülecektir zaten sorunsuz bilgisayar olmaz

Tarih: 24 Ekim 2005, 16:31 - İp: yok
real50
real50 (üye)
Yurtdışı / Meraklı

sevgili arkadaşım öncelikle proğramı kaldır program files ten tamamen kaldır büyük bir ihtimai windos un içind dosya atar onu da kaldır işlemlere gir çalşan dosyalarını kaldır
ve pc yi yeniden başlat yeniden kur baklım
olması lazım
bşarılar arkadaşım

Tarih: 24 Ekim 2005, 19:22 - İp: yok
meds
meds (üye)
Ankara / Amatör

Arkadasım mrb muhtemelen sole bı sorun la karsı karsıyasın sımdı wındows surumlerınde bıle once once cıkan surumler yuklenır sonra ıse yuksek surumler yuklenır yanı yenı surumun ustune eskı yuklemeye ızın vermez.

Sorunun cozumu ıse pshop 9 dan kalan system dosyalarından kaynaklı olmasıdır yanı pshop 9 duzgun olarak kaldıramassın eskı surumlerde bu system dosyaları nı algıladıkları ıcın kurulumda sana bu sekılde bı hata msg verıyor senın yapman gereken programFiles ıcındekı adobe klasorunu kaldırmak sonra baslat calıstırdan regedit yazıp sonra F3 tusuna basarak photoshop yazıp aratmak sonra karsına gelen keylerı sılmek ve sonra makınayı yenıden baslatıp kurulumuna gecmek sorunun cozulesı lazım kolay gelsın ..

Tarih: 24 Ekim 2005, 23:11 - İp: yok
sefa_burak
sefa_burak (üye)
Ankara / Meraklı

kardeş sana kolay çözüm bilgisayarına format at yada attır sorun en kolay böle çözülür diğer yollar biraz karışık.
şimdiden iyi çalışmalar...

Tarih: 26 Ekim 2005, 21:40 - İp: yok
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sitemizin bi faydası da sorunulu arkadaşların derdini gidermek

Tarih: 26 Ekim 2005, 21:46 - İp: yok
benbemsen
benbemsen (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence hiç uğraşma hemen bilgisayarını formatla en kolay en garantili yöntem

Tarih: 27 Ekim 2005, 16:48 - İp: yok
benbemsen
benbemsen (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

formatlama şansın yoksa yardım ederim [email protected]

Tarih: 27 Ekim 2005, 16:50 - İp: yok
milas
milas (üye)
Muğla / Amatör

Herkes birşey söylüyor ama sorun o değil...format falan,
sen [email protected] a gelin her derdin çaresi vardır.SELAMLAR

Tarih: 4 Kasım 2005, 21:59 - İp: yok
enveryigit
enveryigit (üye)
Hatay / Reklam Fotoğrafçısı

bu sorun bendede oluyordu bu sorun bilgisayarda yüklü olan fontlardan dolayı oluyor c:\windows\fonts klasöründeki *şçı karakterini içeren fontları siliniz ve çalışır duruma gelir iyi günler ...

EnverYigit

Tarih: 23 Ocak 2008, 13:25 - İp: 88.***.**9.87
  • 1