hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Photosoplarım Açılmıyorr!

Ps Cs2 ve Cs3 sürümlerin ikiside kurulu idi. Bugün ikisini de açamadım ne olduysa. İkisinde de beyaz ekranla karşılaşıyorum ve mümkün değil açılmıyor. Tabi lisanslı sürüm değil. Noldu acaba, yeni birşey mi geliştirdi bu adobe firması? sizde de böyle bir sorun oldu mu, yoksa sadece bende mi?

Tarih: 2 Eylül 2007, 00:21 - İp: 81.***.**7.153
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

silip yeniden kurmayi dene genel bi sorun oldugunu sanmiyorum...

Tarih: 2 Eylül 2007, 01:11 - İp: 195.***.**3.230
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

lisanslı olup olmaması önemli değil arıza anındaki resmi buraya koyarsan belki yardımcı oabiliriz bu şekilde görmeden belki yanlış yönlendirme yapılabilir sanırım çakışma olmuştur kullandığın yama veya eklenti sosyaları varsa olabilir bilemiyorum program ekle kaldırdan cs 2 nin eksik dosyalarını kurma bölü var oradan düzeltmeye çalış olmazsa sanırım yeniden kurman gerekecek kolay gelsin

Tarih: 2 Eylül 2007, 01:16 - İp: 88.***.**0.42
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Malesef, ps3 ü sildim yeniden kurdum, yine aynı hatayı verdi. "finding sistem profiles" te tıkanıp kalıyor, sonra yanıt veremiyor diyerek beyaz ekran çıkıyor, kapatıyorum mecburen. Biraz önce bir oyun kurmuştum çocuğa, oyın kurarken bi sürü şey okeyletmişti sanırım orda ayarları bozdu. Naapcam ben şimdi? durup dururken birde format mı atayım bilgisayara? Çünkü Ps 2 de de aynı problem oluyor.Yandık yaa.

Tarih: 2 Eylül 2007, 01:29 - İp: 81.***.**7.153
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş silme cs 3 biliyorum onu silsende farketmez çünki boyutu küçük sen program ekle kalderda cs2 yi uninstal tıkla çıkan pencerede alttaki yuvarlağa tıkla okey de sanırım düzelir düzelmezse o zaman oyunu sil yeniden kur

Tarih: 2 Eylül 2007, 01:38 - İp: 88.***.**0.42
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Sildim fakat şimdi de programın aslını bulamadım, aslınıda silmişim. Ps2 yi full bulabileceğim bi link verebilecek misiniz acaba?
tryout unu indirsem ilacı var full olur mu acaba? Yoksa illa ful versiyonunu mu bulmam lazım?

#hocha' tarafından 02.09.2007 03:02:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Eylül 2007, 03:01 - İp: 81.***.**7.153
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

tryout kur kardeş kurulumda serialini ister onuda yazdığın zaman full olur seriali yoksa haber ver

Tarih: 2 Eylül 2007, 13:19 - İp: 88.***.**0.42
sancar_
sancar_ (üye)
Kayseri / Firma

pc'nin tarihini 1 yıl geri al çalışır

Tarih: 2 Eylül 2007, 15:09 - İp: 81.***.**4.164
  • 1