mature
mature (üye)
Yurtdışı / Amatör

Photoshopta Olmasi Gerekenler

Ben kendim icin en az 5 defa cevremdekiler icinde isin icine girerse hic kurmadiysam 25 kez photoshop kurdum. Ama herseferinde ya eksigim yada fazlam cikti...
Anlatmak istedigim bi photoshop plug-inleriyle aktionlariyla tam anlamiyla nasil olmali...olmazsa olmaz plug-in ler eklentiler nelerdir...

Ben istiyorum ki HAngi sürüm photoshop olmasindan baslayalim ve en standart olasi gereken plug-inlere kadar bi set olusturalim...BEnce benim gibi yeni baslayanlar icin iyi bi kaynak olacaktir...

Simdiden tesekkürler...

Tarih: 7 Şubat 2007, 15:19 - İp: 212.***.**4.93
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

iyi fikir aslında bende yeterince plugin var hepsini paylaşsam güzel olmazmı=?

Tarih: 7 Şubat 2007, 15:25 - İp: 81.***.**6.105
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

photoshop u kendisi herşeyi yapıyor zaten ilk başlarda bende sizin gibi pling indiriyor ve soruyordum şimdi iyice öğrendikten sonra hiç birşeye gerek olmadığını fark ettim zaten plingler sadece kolay kullanım içindir işini çabuk yaptığı içindir.

boşuna pling yükleyipte programını yorma açılırken fazla fazla bekleme sana tavsiye pling yükleme hadi çokta yüklemek istersen de 1 tane yüzü temixlemek amaçlu blur veren NoisewarePro kullan başka arama bu işini görür güzel bişey o olmadanda photoshop la yaparsın ama dediğim gibi bu kendi verir değerlerini kendisi yapar.tek varkı zaman

iyi çalışmalar!

Tarih: 7 Şubat 2007, 15:28 - İp: 85.***.**0.245
  • 1