freesw
freesw (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Photoshop Magic Wand Sorunu

Selamlar. Yeni topladığımız 3 tane pc mizde photoshop Cs kullanmak istedik. 3 pc de aynı sisteme sahip. Fakat bunlardan sadece 1inde photoshop çalışıo. Diğerlerinde bi foto üstünde magic wand la seçim yapmaya başlayınca "Could not complete your request because of a program errror" uyarısı verip photoshopu kapatıo. Knockout'ta seçim yparkende aynı şeyler oluo. Tek sorun bu iki seçim aracında oluo. Sistem Core 2 Quad, 2GB RAM, 9600GT ekran kartı. Bütün sürümleri yukledim ama sorun yine devam edio. Yardım edebilirseniz çok seviniriz.

Tarih: 18 Nisan 2008, 10:54 - İp: 85.***.**6.96
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

"Bir program hatasından dolayı istediğini tamamlayamadı" uyarısını bende görmüştüm.

Bende yanılmıyorsam çok geniş bir alanı seçiyorken seçime ara verdiğimde tekrara geri döndüğümde bu sorun çıkıyordu.
Daha başka birkaç farklı yerde karşıma çıktığına şahit olmuştum. Ama hiçbirinde pc kapanmadı.
Bende temiz bir uninstal ve temiz bir ınstall ile bu sorun artık çıkmaz oldu.

NOT:Temiz kaldırma ve kurulum ile bahstmek istediğim normal yollardan kaldırdıktan sonra ileri düzey pc temizleme (kayıt defteri girdileri ve kullanılmayan dosyaların kaldırılması gibi..) programıyla üstünden geçmek. Böylelikle temiz bir kurulum olur.

umarım faydası olur.

Tarih: 18 Nisan 2008, 12:33 - İp: 88.***.**7.49
freesw
freesw (üye)

yardımınız için teşekkürler. Pc kapanmıyo zaten sadece photoshop kapanıyo. sistemlerin 3ünüde formatladm tekrar kurdum sonuç aynı.

#freesw' tarafından 18.04.2008 12:54:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Nisan 2008, 12:53 - İp: 85.***.**6.96
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Ürün lisanslı ise güncellemeleri kontrol etmenizde yarar var.

Tarih: 18 Nisan 2008, 13:49 - İp: 88.***.**3.166
freesw
freesw (üye)

sanırım versiyon farkı yüzünden CS3 yukledim çalışıo şuan. Teşekkür ederim.

Tarih: 18 Nisan 2008, 14:27 - İp: 85.***.**6.96
  • 1