gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

Photoshop Düzenlemeleriniz

arkadaşlar merhaba.sitede daha yeniyim.buradaki profesyonel ve amatör çalışmalar çok ilgimi çekiyor.onları inceleyerek kafamda bazı kalıplar oluşturmaya çalışıyorum.photoshop u kısa bir süredir kullanıyorum.bu yüzden elimdeki bazı resimleri sizinle paylaşmak istiyorum.sizde bu paylaşım konusununda bana katılırsanız sevinirim.ayrıca bu işten anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum.mutlu kalın.
(ilk paylaşım benden )

Tarih: 18 Mayıs 2006, 04:11 - İp: 85.***.**8.126
gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

http://rapidshare.de/files/20728189/daisy_angel.jpg.html

Tarih: 18 Mayıs 2006, 04:13 - İp: 85.***.**8.126
kayseri
kayseri (üye)
Konya / Amatör

güzel ve başarılı bir çalışma.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 08:55 - İp: 88.***.**8.108
gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

kayseri merhaba.yorumun için teşekkürler.beğenmene sevindim.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 13:18 - İp: 85.***.**8.126
memocomp
memocomp (üye)
İstanbul / Amatör

slm gitarro çalışmanı gördüm tebrik ederim ben de senin gibi yeniyim bu işte resimlerimi sitede paylaştım görebilirsin senden daha fazla resim beklerim...diğre çalışmalarını da görmek isterim

Tarih: 18 Mayıs 2006, 13:41 - İp: 81.***.**9.93
gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

merhaba memocomp.öncelikle beğenmene gerçekten sevindim.insan olumlu eleştiriler aldığında mutlu oluyor.aslında yaptığım çalışmalarımın daha fazlasını bende paylaşmak istiyorum fakat şu anda kendi bilgisayarımın ana kartı yandığı için bazen emanet pc lerde çalışmak zorunda kalıyorum.şu anda bir arkadaşımın pc inde benim 3-5 tane daha çalışmam var onlarıda o arkadaşıma ulaşır ulaşmaz sisteme yükleyeceğim.ayrıca seninin çalışmalarınıda merak ediyorum.beni haberdar etmen ii oldu.ilgin için tekrar teşekkürler.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 13:57 - İp: 85.***.**8.126
memocomp
memocomp (üye)
İstanbul / Amatör

bence çalışmalarına simdi oldugundan daha fazla değer vermelisin benm yaptıgım çalısmaların(her ne kadar da güzel olmasa bile)hepsi heryerde arkadaslarımda space de sitelerde hatta yurdısındaki arkadaslarımda))ben yaptıgım resmi kaybedersem cok üzülüorum sen de yedek tut bence...cd lerim photoshop doldu

Tarih: 18 Mayıs 2006, 14:08 - İp: 81.***.**9.93
gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

dostum aslında çok haklısın ama maalesef olmuyor.fakat bu dediğini elimden geldiğince tutmaya çalışacağım.ilgine teşekkürler.

Tarih: 18 Mayıs 2006, 14:13 - İp: 85.***.**8.126
gitarro
gitarro (üye)
Denizli / Amatör

arkaşlar bunları bir ara bir doktor arkadaşıma yapmıştım.umarım beğenirsiniz.(maillerim sağ olsun)
http://rapidshare.de/files/20752381/attachments.zip.html

Tarih: 18 Mayıs 2006, 14:21 - İp: 85.***.**8.126
  • 1