ubeydullah
ubeydullah (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Photoshop'un Hangi Sürümü Sizce

PHOTOSHOP 7
PHOTOSHOP CS v.s.
SON ÇIKAN CS3 NASIL
diğerlerine göre farkı nelerdir

Tarih: 3 Mayıs 2007, 00:22 - İp: 85.***.**9.28
foto mert
foto mert (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş bursada olmak istemezdim.eğer benim düğün resimlerimide böyle kendine yaptığın gibi yapacaksan.bilmiyosan sor öğretsinler.ha gene olmuyosa saygı duy.insanların beyinlerini bulandırma.

Tarih: 6 Mayıs 2007, 14:16 - İp: 88.***.**8.29
ubeydullah
ubeydullah (üye)

foto mert ve kara murat=========>

Arkadaşım aslında ben sizin kişiliğinizden şüphe duyuyorum nasılsın insanlar olduğunuz bariz belli..Arkadaşım sen rutuşu bilirsin ben renklendirmeyi bilirim diğeri montajı bilir öbürüde farklı bir bilgiye sahiptir.Bunlar birleşirse ortaya muhteşem eserler çıkar.

Emin olun burada herkes sizin fikrinize sahip olmuş olsaydı kimse paylaşım yapmazdı!!!!!

Ayrıca ben üniversite okurken MATEMATİK'de TÜREV konusunu çok çok iyi bilirdim.Ama bunun tam tersi olan İNTEGRALDEN anlamazdım.Ama biz ne yaptık biliyormusun DUYARSIZ ARKADAŞLARIM (karamurat ve foto mert) Ben Bilmeyen insanlara TÜREVİ onlarda bana İNTEGRALİ anlattı.Ne ben Matematikten kaldım nede diğer arkadaşlar.

Sizin gibi düşünmüş olsaydım şöyle bir cümle kullanmam gerekirdi "Arkadaşım ben türevi biliyorum paylaşım yapamayacağım kusura bakma"

Allah aşkına yaa diğer üye arkadaşlarım BU NE KADAR MANTIKSIZ birşeydir.Akla sığıyormu

Mesela ben 7 senelik fotoğrafçılık tecrübesine sahibim aynı zamanda sağlıkçı ve bilgisayar uzmanıyım.Photoshopda kesim ve rutuş olayını çok merak ediyordum.Evethaklısınız onlarca program ve Plug-in var.Ama ben Açmış olduğum bir topicde sizin görüşleriniz almak istedim............HEPSİ BU

Son olarak söyleyeceklerimi toparlayacak olursam "Güzel arkadaşlarım ben başka forumlardan ve sayfalardan bulduğum dersleri sizin için yükledim ve unutmadığım topiclerede ALINTI diye yazdım.Ama şuursuz arkadaş takımı nedense bunları anlamakta güçlük çekti........

FOTOMERT "neşeli sevgi dolu hayat kaynağı bir insan olduğumu yüzlerce insan söylemiştir....Kİ eğer biri benim canımı çok fazla sıkıyorsa CEVABINI VERİRİM....KİBİRLİ İNSANA BOYUN EĞMEK BANA GÖRE DEĞİL.KİBİRLİ İNSAN KİBRETMEK SADAKADIR

Hadi şimdi byyy karamurat ve foto mert

Tarih: 6 Mayıs 2007, 22:43 - İp: 85.***.**0.136
kosovali
kosovali (üye)
Ankara / Amatör

UBEYDULLAH sen neden insanlara aksi cevaplar veriyorsun onu anlamadım benlik bişey yok ama hem konu açıyorsun adamlar yardımcı olmak istiyor hemde adamları tersliyorsun ben onu mu sordum...vs.

tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır güzel güzel konuş insanlar sana yardım etmek istesin sen adama böyle yaparsan adam bir daha sana yardımda etmez.

ben yaklaşık 1 yıldır buraya üye yim senin gibi böyle polimiğe girsen 3-4 kişi olmuştur sonrada aramızdan ayrıldılar xaten.

sana birşey de demiyorum sadece yumuşak sözler söyle bide üniversiteokudum diyorsun bu konuşma şekillerini hatarı daha senin düzeltmek iyi bir yaklaşımla yaklaşman lazım...

Tarih: 6 Mayıs 2007, 23:00 - İp: 88.***.**2.151
ubeydullah
ubeydullah (üye)

Güzel arkdaşım yazdıklarımın sadece bir cümlesini okumuş olmalısınki böyle bir cümle kullanmışsın istersen bir daha oku ve birşeyler yaz bu bir emir değil ricadır.Beni yukarıdaki 2 kişiden başka kimseye lafım yok açık açık belirttim.Evet bu konu seni ilgilendirmiyordur ama birşeyler yazman ne kadar güzel.Bir örnek vereceğim ;

100 tane insan var bunlardan 99 kişi yanlış bilgilere sahip ve bu apaçık ortada bunu herkes biliyor ama içlerinden sadece 1 kişi doğru bildiği halde kimse onu dinlemiyor....Sana göre haklı bu 99 zalimmi yoksa 1 müsbet insanmı?

Konu hakkında yorum yapanlardan allah razı olsun..

Ayrıca güzel kardeşim bu kadar insan içinde böyle bir cümle kullanan kişilere verilecek en güzel cevap budur...Ben bu halde boyun eğmiş olsam EN GAFİL BİR İNSAN MODUNA GİRERİM.Ama sende haklısın dediğin gibi PM (Özel mesaj ) ile bana bunları bildirebilirlerdi SİZCE???

Tarih: 6 Mayıs 2007, 23:06 - İp: 85.***.**0.136
foto mert
foto mert (üye)

bu arkadasın özelime attığı mesajı paylaşıyorum sizinle. foto mert ve kara murat=========>

Arkadaşım aslında ben sizin kişiliğinizden şüphe duyuyorum nasılsın insanlar olduğunuz bariz belli..Arkadaşım sen rutuşu bilirsin ben renklendirmeyi bilirim diğeri montajı bilir öbürüde farklı bir bilgiye sahiptir.Bunlar birleşirse ortaya muhteşem eserler çıkar.

Emin olun burada herkes sizin fikrinize sahip olmuş olsaydı kimse paylaşım yapmazdı!!!!!

Ayrıca ben üniversite okurken MATEMATİK'de TÜREV konusunu çok çok iyi bilirdim.Ama bunun tam tersi olan İNTEGRALDEN anlamazdım.Ama biz ne yaptık biliyormusun DUYARSIZ ARKADAŞLARIM (karamurat ve foto mert) Ben Bilmeyen insanlara TÜREVİ onlarda bana İNTEGRALİ anlattı.Ne ben Matematikten kaldım nede diğer arkadaşlar.

Sizin gibi düşünmüş olsaydım şöyle bir cümle kullanmam gerekirdi "Arkadaşım ben türevi biliyorum paylaşım yapamayacağım kusura bakma"

Allah aşkına yaa diğer üye arkadaşlarım BU NE KADAR MANTIKSIZ birşeydir.Akla sığıyormu

Mesela ben 7 senelik fotoğrafçılık tecrübesine sahibim aynı zamanda sağlıkçı ve bilgisayar uzmanıyım.Photoshopda kesim ve rutuş olayını çok merak ediyordum.Evethaklısınız onlarca program ve Plug-in var.Ama ben Açmış olduğum bir topicde sizin görüşleriniz almak istedim............HEPSİ BU

Son olarak söyleyeceklerimi toparlayacak olursam "Güzel arkadaşlarım ben başka forumlardan ve sayfalardan bulduğum dersleri sizin için yükledim ve unutmadığım topiclerede ALINTI diye yazdım.Ama şuursuz arkadaş takımı nedense bunları anlamakta güçlük çekti........

FOTOMERT "neşeli sevgi dolu hayat kaynağı bir insan olduğumu yüzlerce insan söylemiştir....Kİ eğer biri benim canımı çok fazla sıkıyorsa CEVABINI VERİRİM....KİBİRLİ İNSANA BOYUN EĞMEK BANA GÖRE DEĞİL.KİBİRLİ İNSAN KİBRETMEK SADAKADIR

Hadi şimdi byyy karamurat ve foto mert

Tarih: 7 Mayıs 2007, 08:12 - İp: 88.***.**0.105
foto mert
foto mert (üye)

aklını başına al.ortaya karakter kişilik sokma.sana sadece o kadar söylüyorum.terbiysizlik etme ve haddini bil

Tarih: 7 Mayıs 2007, 08:13 - İp: 88.***.**0.105
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

senin nasıl biri olduğunu ben ortaya çıkardım

sen amtördün şimdi ise stüdyo fotoğrafcısı oldun

sen busun neden deyiştirdin soruyom önce kendine bak

insanlarsana yazmış sen ne yaptın

aksi aksi yazdın yaz bakalım

sen yazmayada layık deyilsin amma cevap yazmadanda olmaz
kendi kendine yazmışsın
BİR TANE üye tenezzül edip birşey yazmamış
bile demişsin anla artık

#kara murat' tarafından 07.05.2007 09:11:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mayıs 2007, 08:59 - İp: 88.***.**7.176
ubeydullah
ubeydullah (üye)

foto mert

kardeşim öyle bir açıklama yapmışsınki görende küfür etiş sanır
""""" özelime attığı mesajı paylaşıyorum sizinle""""""demişsin sen varya yazılanları okumamışsın bile ben onu hem sana özel olarak attım hemde yukarıda millet okusun diye yazdım..İşte siz kendinizi ortaya koydunuz bile hiçbirşey okumadan laga luga ediyorsunuz...
FOTOMERT kardeşim akıllı olsaydın cümlelerin kırıcı olmasaydı emin olki CAN KULAĞI İLE dinler olması gerekeni yapardım.Böyle olmasını sen istedin...İMZAMI OKU

KARAMURAT size gelince haklısın bundan 1 hafta önce kadar AMATÖR olarak yazılıydı.Ben üye olduğumda daha bu nedir bilmiyordum.Yani Öncelikle üye olayım daha sonra profilimden bunları düzeltme şansım vardır en azından bu bilgiye sahiptim (Web tasarımcısı olarak)
Nedeni bu hem amatör olanda konu açıp mesaj yazabiliyor stüdyo fotoğrafçısı olanda meraklısıda hepsi olması gereken ne varsa ADİL bir şekilde bütün haklara sahip değilmi ? EVET bunu sizde biliyorsunuz

Üyelerin cevap yazma olayına gelince evet böyle bir konuşma için gerek duymadılar.Teşekkür ediyorum onlara beyhude beyhude insanlara zaman ayırmadığı için.Forumda çevre geniş isteyen istediğini yapar SERBEST herkes OK==========>

====>

Tarih: 7 Mayıs 2007, 13:40 - İp: 85.***.**2.64
vekil13
vekil13 (üye)
İstanbul / Amatör

ABİ İLGİ YOKKİ MİLLET KAPKACA GELMİŞ SANKİ

Tarih: 23 Haziran 2007, 09:38 - İp: 88.***.**6.96