wrestler15
wrestler15 (üye)
Isparta / Amatör

Photoshop

merhaba. photoshopu yeni öğreniyorum ama aradığımı bir türlü bulamadım. resimlerde yüz yok karanlık çıkmış durumda ama bir türlü renk ışık veremedim yardım ederseniz çok sevinirim ?

Tarih: 30 Mart 2015, 02:39 - İp: 188.***.**3.230
rentner
rentner (üye)
Almanya / Amatör

Önce elinizdeki fotoğraf çekme aletini kullanmasını öğrenmenizi tavsiye ederim (7-8 sene)

Tarih: 30 Mart 2015, 20:20 - İp: 80.***.**7.183
wrestler15
wrestler15 (üye)
Isparta / Amatör

biliyorum önce makineyi kullanmayı kompozisyon çıkarmayı öğrenmeyi vs gerekiyor ama öğrenciyim aile bağlı kalmak istemiyorum ve ucuz yollarla çekimlerle gidiyorum. ve evde nişan çekimi almıştım bazı fotolarda karanlık çıktı onlara ayarlama yapmam gerekiyor

Tarih: 31 Mart 2015, 03:14 - İp: 188.***.**8.139
cuteftp
cuteftp (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yazık... Fotoğrafçılık kimlerin eline kalmış... Gidip fotoğrafçı bir esnaftan yardım isteyin bari. Yardımcı olur size. Fakat Ucuz yollarla çekim aldığınızı da söyleyin. Farklı bir itibar yaratır...

Tarih: 17 Nisan 2015, 17:40 - İp: 212.***.**7.155
wrestler15
wrestler15 (üye)
Isparta / Amatör

yardım istedik laf değil. kusura bakmayın ama öğrenciyken başka yapacak birşey söyler misiniz? adamların maddi durumu yok zor kanaat nişan yapıyolar hatıra fotoğrafı olsun diye çekim için stüdyoya görüşmeye gidiyolar adam 1000 liradan 800 liraya düşüyo kusura bakmayın ama herkes para sizdeki gibi gani değil. bende henüz acemiyim ve öğrenciyim gidiyorum 2 saatte çekimi yapıyorum adamlarında işi görülüyor benimde harçlığım çıkıyor. buralara gelip ahkam keseceğinize biraz kafanızı kaldırıp etraftakilerin haline bakın.adam bir kare foto istese anca para isterseniz.herşeyi paraya göre yaşayın siz. sayın çok bilmiş stüdyo fotoğrafçısı.

Tarih: 18 Nisan 2015, 01:01 - İp: 95.***.**9.242
  • 1