erenyener
erenyener (üye)
Bursa / Amatör

Önerileriniz

annemle babamın evlilik yıldönümü için bi jest yapim dedim ama bana göre olmadı siz neler onerirsiniz

orjinal

editlediklerim

Tarih: 8 Temmuz 2008, 22:47 - İp: 62.***.**0.7
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş güzel bir düşünce
öncelikle renklendirme yapmadan önce rutuş yapmanı tavsiye ederim ondan sonra renklendirme yap
sonra annenin resmine ikinci bir renklendirme daha yap ama tül rengi tonunu iyi ayarlaman gerek resimde ışık patlaması olduğu için anne ve babana ayrı ayrı renklendirme yapmanı tavsi edebilirim birde arkafon bu resmne gitmemiş daha geniş açılı bir fon koy çalışma çok ön planda olmasın biraz daha ortalarda olsun

Tarih: 12 Temmuz 2008, 14:18 - İp: 78.***.**4.202
erenyener
erenyener (üye)
Bursa / Amatör

anladığım kadarıyla resmi boyuna degilde enine yap diyosun yani anne ve baba daha arka planda kalsınki hatalar belli olmasın bunu denicem ayrıca bu tül rengini nasıl ayarlayabilirim çok ugrastım ama elimden bu kadarı geldi

ışık patlaması olan yere nasıl bir renklendirme gider onun tavsiyesini verebilirmisin ?

su anki görünüm anne olmamıs baba olmus gibi bakalım bidahaki sefere daha iyisini koymaya çalışçam

Tarih: 13 Temmuz 2008, 14:21 - İp: 212.***.**3.198
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

arkadaşım bence bu işi uzmanına yaptır bence daha anlamlı bir hediye olur..

Tarih: 13 Temmuz 2008, 21:25 - İp: 85.***.**8.245
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Öncelikle yeniden tarattır bence. erkekle kadın arasında bariz ışık farkı var photoshopta annei seçerek o farkı biraz kapatabilirsin yada babanın üzerinde yani aynı dünyada olsunler. birde siyah beyaz a arka fon renkli pek olmaz yani. Siyah beyaz bir çalışma yap ama arka fon daha anlamlı olsun düz bir fona yazı yazabilirsin skech yapabilirsin abundna daha iyi olur

Tarih: 14 Temmuz 2008, 01:49 - İp: 85.***.**9.194
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

kardeş tül rengi çok beyaz olmuş sanki siyah beyaz resim gibi sen bunu çok mavi ton vererek ayarlıyacaksın

Tarih: 15 Temmuz 2008, 00:50 - İp: 78.***.**4.202
  • 1