kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Nolacak Bizim Halimiz

SABAH İŞE AKŞAM EVE BİR TATİL BİLE YOK

BİR FİKRİ OLAN VARMI BU KONUDA

Tarih: 24 Haziran 2007, 18:58 - İp: 88.***.**9.188
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

simdilik bi fikrim yok

Tarih: 24 Haziran 2007, 19:04 - İp: 195.***.**0.175
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

ölüyoruz abisi valla doğru söylüyorsun. sabah dükkan akşam ev .aynı pinpon topu gibiyiz sabah hanım vuruyo dükkana akşam dükkan vuruyo eve ne pazarımız ne tatilimiz var sence ne olur bizim halimiz kara murat. kaşıdın yaramızı bence şöyle yapalım ayda bir kendimize tatil verelim nasıl olur sence

Tarih: 24 Haziran 2007, 19:04 - İp: 85.***.**7.68
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

sende haklısın kardeş ama ne diyebilirim ki bana göre tatil kelimesinin anlamı kişiden kişiye değişir ben şahsen günümüzde yapılan tatil anlayışın bazı kısımlarına katılmıyorum ve öyle tatilide istemiyorum

Tarih: 24 Haziran 2007, 19:06 - İp: 88.***.**4.49
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Abi Bence Şükredin Ben Eve BiLe Gidemiyorum Gece 12-1 Erken Gibi GeLiyor. PazarLarıda 12-1 HaLı Saha Var Erken Çıkıyorum Eve Gidip Uyumam 3'ü BuLuyor, 2 Aydır Saç SakaL Birbirine Karışdı Abim Tanımadı Beni Neseki Berber'in YoLunu BuLabiLdik Traş Oldukda Adama Döndüm

Geçen Sene Sozon açıLmadan Gitmişdim 5 GÜnLüğüne AntaLya'da Okuyan arkadaşımın Yanına SaoLsun Denize Götürdü SahiLde İki Kişiydik Denizde Bir Yamur Yağıyordu Denize Girdiğimde hani TatiLe Gittikde Denize Girmemiş DemesinLer Diye.. bizim TatiLimizde Bukadar Olur

Tarih: 24 Haziran 2007, 19:56 - İp: 88.***.**0.241
cihatcolor
cihatcolor (üye)
Niğde / Stüdyo Fotoğrafçısı

İşte çok önemli konu gerçekten hiç tatilimiz yok dinlenmeye hakkımız yok bizide boşver ya ailemiz onlar istemezlerm şöyle eşleri ile bir tatil yapmayı ne olacak bizim halimiz

Tarih: 24 Haziran 2007, 20:11 - İp: 88.***.**4.168
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

arkadaşlar acınızı anlıyorum ama birşey söylemek istiyorum izniniz olursa neden hayata hep sizden iyi olanlara bakıyorsunuz neden sizden kötü olanlara bakmıyorsunuz belkide sizin yerinizde olmak isteyen binlerce kişi var neden şükretmiyorsunuz evet sizde haklısınız kardeşlerim ama hayata birde başka yerlerden bakın derim bence acaba diyorum kendimce böyle demekle farkında olmadan asilik yapmış olurmuyuz eğer öyle ise vay halimize ki inşallah böyle değildir belkide bizim kaderimiz böyledir kim bilir sevgilerimle kardeşlerim

Tarih: 24 Haziran 2007, 21:22 - İp: 88.***.**4.49
hudemirtas
hudemirtas (üye)
Bursa / Meraklı

[size?6]Tatilmi?????
O da NoLikİ???
Ama yinede allaha şükür sağlığım sıhhatim yerinde Şükredecek Çok şeyim Var..

Tarih: 24 Haziran 2007, 21:23 - İp: 88.***.**8.54
sanatsever
sanatsever (üye)
Malatya / Meraklı

TATİLİ HAKKETİN ABİ SEN .....

Tarih: 25 Haziran 2007, 00:56 - İp: 88.***.**8.108
oltulu
oltulu (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

valla abi bende senin fikrindeyim tatatil yok düakanı kapatamıyon ki dışarı çıkasın kapanıp bi odaya bilgisyara bakıyoz sabah akşam

Tarih: 25 Haziran 2007, 10:14 - İp: 85.***.**4.113
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

demekki sadece7 kişinin tatile ihtiyacı varmış yoksa diğer arkadaşlar zaten tatildelermi arkadaşlar ben şu işler bitsin karamuratın oraya gideceğim tatile heralde bize bakarsın karamurat değilmi

Tarih: 25 Haziran 2007, 11:46 - İp: 88.***.**5.19