ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

Muzikli Foto Cd

herkese selam
fotografin ebatlarina dokunmadan nasil muzikli cd yapabilirim fotografin aralarinda degisik efektler kullanmak istiyorum
herkese kolaygelsin

Tarih: 20 Ocak 2006, 23:45 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

memoriesonTV, proshow gold, ulead,
gibi programlar senin işini görür.

Tarih: 21 Ocak 2006, 00:19 - İp: 85.***.**8.161
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Memories On TV tavsiye ederim,
kullanımı kolay ve programdaki efektler seni tatmin eder, MP3 eklemekte oldukça basit.

Tarih: 21 Ocak 2006, 10:10 - İp: 81.***.**3.185
theater
theater (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Sevgili arkadaşım...

Ben bu tür işlemler için Pinnacle Studio 9.3 version programını kullanıyorum ve harika... İstediğin kadar fotoğraf ekleyebiliyor, istediğin kadar efekt ekleyebiliyor, istediğin gibi müzik yükleyebiliyorsun. Üstelik kullanımı o kadar rahat ki, şaşıracaksın. Sürükleme yöntemiyle fotoğrafları ve efektleri yerleştirebiliyorsun. Üstelik hareketli MPEG dosyaları ile de fotoğrafları takviye edebiliyorsun. Ne bileyim alttaki görüntüye hareketli bir MPEG formatlı dosya koyup üzerine fotoğraf döşeyebiliyorsun. Sonra bir de bunları VCD formatında kaydedebiliyorsun. Gerçi VCD formatında fotoğraf değerleri biraz düşük oluyor ama eğer DVD formatında kaydedersen çok net sonuç alıyorsun.

Aynı programın bir değişik versiyonu da PC'de bulunan Windows Move Maker programı var. Ancak bu biraz zayıf bir program. Pinnacle Studio 9.3 bunun çok gelişmiş bir versiyonu. Programı Kadıköy'deki Yazıcıoğlu Pasajı'nda elde CD satanlarda bulabilirsin.

Kolay gelsin.

#theater' tarafyndan 26.01.2006 11:25:16 tarihinde düzenlendi.

#theater' tarafyndan 26.01.2006 11:26:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2006, 11:22 - İp: 212.***.**0.50
ramo
ramo (üye)
Aydın / Amatör

Arkadaslar sizlere tesekkur ederim verdiginiz degerli bilgilericin
herkese kolaygelsin

Tarih: 30 Ocak 2006, 20:30 - İp: 81.***.**6.106
climax
climax (üye)
Bursa / Amatör

proshow gold kullanmanı tavsiye ederim.resmin çözünürlüğüne asla zarar vermez.

Tarih: 30 Ocak 2006, 21:05 - İp: 85.***.**8.49
exclude
exclude (üye)
Bilecik / Profesyonel Fotoğrafçı

Arkadaşlar ben kadıköye baya uzağım (1000 km. kadar) bu meretin linki falam yokmu
Bu arada Windows Movie Maker kadar kesim işini kolay ve iyi yapan bir prog. tanımıyorum .

Tarih: 31 Ocak 2006, 21:06 - İp: 85.***.**9.140
  • 1