pizzi
pizzi (üye)
Trabzon / Amatör

Lütfen Yardım Edin :((

Öncelikle merhabalar.

Ben bilgisayarıma format atmadan önce photoshopu sorunusz kullanıyordum. Ve bir kaç doküman (PSD) yapmış bi kenara almıştım. Bilgisayarımı yeniden kurduğumda photoshop u kurdum ve önceki dökümanlarımdan (PSD'lerimden) bir tane sini açayım dedim. Açtığımda döküman tamamen pempe bir renge bürünmüş vaziyette idi. Ne ettimse bunu halledemedim.

Birde Elimde 60 70 tane hazırlamış olduğum psd dökümanı var bunların font larını değişmek istiyorum. Bu teker teker değilde hepsini bir seferde aynı fonta çevirebilme imkanım var mıdır?

Şimdiden Tşkler. İyi çalışmalar.

#pizzi' tarafından 03.09.2005 11:36:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Eylül 2005, 12:47 - İp: yok
pizzi
pizzi (üye)
Trabzon / Amatör

( yok mu yardım edecek ne açarsam açıyım pembe görünüyor. ( lütfen yardım.

Tarih: 4 Eylül 2005, 16:11 - İp: yok
jaccabo
jaccabo (üye)
Ankara / Amatör

60 70 tane resmin birden fontunu degistiremezsin bildigim kadarıyla. Hepsi tek tek yapman gerekir.
Pembe olarak actıgın dosya bozulmus olabilir (Eger photoshopta hersey normalken sadece pembe bir imaj varsa)

Tarih: 4 Eylül 2005, 17:51 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynı olay çalıştığım işyerin de oldu,kaydederken bir hata oluşuyor ve resim bozuk kaydediliyor.fontları hızlı bir şekilde action la değiştirebilirsin.

Tarih: 4 Eylül 2005, 18:07 - İp: yok
scile
scile (üye)
Kocaeli / Profesyonel Fotoğrafçı

quick mask olmuş olabilir, yapacağın şey Q tuşuna basmak, diğer konuya gelince fontları fontnav diye bir programla değiştirebilirsin belki ama sen tek tek yap karakterlerin hepsini seç ve istediğin fontu kullan en sağlıklısı.

Tarih: 5 Eylül 2005, 11:17 - İp: yok
pizzi
pizzi (üye)
Trabzon / Amatör

Q işe yaramadı ya herşey pespembe görünüyor hala. silip kuruyom yine aynı. başka bilgisayarda denedim psd lerimi herşey normal..

Tarih: 6 Eylül 2005, 23:48 - İp: yok
  • 1