lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

İlk Renklendirme Çalismam

Photoshopta yeniyim ve ilk renklendirme çalismam.Elestiriye açigim.
Saygilar..

#lotus-' tarafından 13.06.2007 16:50:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2007, 12:50 - İp: 84.***.**0.218
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

ben photoshop uzmanı değilim ama acemi gözüyle bakıcak olursam eğer bayaa başarılı olmuş

Tarih: 13 Haziran 2007, 13:08 - İp: 88.***.**7.83
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

biraz küçült resimleriki bakabilelim resimler büyük olmuş gördüğüm kadarıylada güzel olmuş

Tarih: 13 Haziran 2007, 15:27 - İp: 88.***.**9.188
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Tesekkurler karamurat.Galiba bu sefer oldu.
Saygilar..

#lotus-' tarafından 13.06.2007 16:52:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Haziran 2007, 16:26 - İp: 84.***.**0.218
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kardeş Madem Yenisin Buda İlk Denemense.. Çok GüzeL OLmuş ELine SağLık..
Sitede Yapamayan ArkadaşLarada Var İşLerini Burda Yaptırıyor. NasıL Yapatığını AnLatırsan İyi Olur.

Gerçekden GüzeL ÇaLışmışsın Bişi Dikkatimi Çekdi Demekki Eskidende DoğaL Dekor Varmış

Tarih: 13 Haziran 2007, 18:06 - İp: 88.***.**3.37
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

tebrikler kardeş çok güzel olmuş ama ben şuna katılmıyorum sen renklendirme yapabiliyorsan acemi değilsin peki o zaman neyin yenisisn onu anlamadım çünki bir insan renklendirme çalışmalarına gelmeleri için bir hayli bir yol alması gerekir haksızmıyım ha renklendirme çalışmalarında yeni isen amenna

Tarih: 13 Haziran 2007, 18:34 - İp: 88.***.**0.243
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Tesekkur ederim sip_sak.Evet renklendirmede ilk denemem.Hatta bunun uzerine yardim istedigim bi konu açmistim.http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=21639
Bu konuda usta olan arkadaslarin yarim saatte yapabilecegi bir resim,ben 3 saat ugrastim Deneme yanilma çok oldugundan zaman kaybi oluyor.Lostcity ve z_yazgan arkadaslarimizin tavsiyeleriyle birseyler yapmaya çalistim.Galiba bu konu uzerine internette bakmadigim site kalmadi Insanin kendi emek verip yaptigi bir montaja bakmasi kadar guzel birsey yok.(Bu benim sahsi gorusum)
Saygilar..

Tarih: 13 Haziran 2007, 19:55 - İp: 84.***.**0.218
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Yorumunuz için tesekkur ederim z_yazgan kardes.Ben photoshopla tanisali 6 ay oldu 4 aydir kullaniyorum.ilk iki ay sadece sitelerden bilgilenmeye çalistim.Kendimi acemi bile gormiyecek kadar yetersiz goruyorum.Zamanla olacak insallah.Renklendirmede ilk çalismam ve bunu basarmamda sizin payiniz çok.Sizin tavsiyeniz uzerine arastirmaya basladim.Yardimlarinizdan dolayi tesekkur ederim.
Saygilar..

Tarih: 13 Haziran 2007, 20:10 - İp: 84.***.**0.218
  • 1