zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fonlar

arkadaşlar elimde 250 tane fon var hepsininde çöznürlüğü çok iyi metrelik baskı bile yapılabiliyor ben kendim özel aldım parayla tabii ki fiyatını söylemek abest kaçar. kısaca takas yapmak istiyorum. ilgilenen varsa [email protected] adresine mail atsın. bir nevi fon değiş tokuş herkese iyi günler..

Tarih: 3 Eylül 2004, 19:08 - İp: yok
napalion
napalion (üye)
Ankara / Meraklı

SELAM ARKADASLAR BEN ZAPCOM ARKADASIMIZA KIMEK ISTIYORUM KI CANIMIN ICI KARDESIM BU KADAR FONA IHTIYACI OLAN KARDESLERIMIZ OLARKEN SENIN 250 TANE FONU SAKLAMAN DOGRU OLURMU HEPIMIZ MESLEKTASSIZ HEPIMIZ TURKKUZ NE DERSIN???????

#napalion' tarafından 08.12.2004 14:01:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Aralık 2004, 14:02 - İp: yok
drencus
drencus (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam bende de mevcut bır mıktar fon degıs tokus ısterım [email protected] msn de olur...

Tarih: 8 Aralık 2004, 17:47 - İp: yok
ilkerr
ilkerr (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ulan her kez bir garip olmuş her şeyi satıyonuz fonu olmayanlar bunların yazılarını okuyacağınıza bu kaybettiğiniz zamanı netten resim indirin bir ton var piyasa da googleden aratın mutlaka bulursunuz

Tarih: 9 Aralık 2004, 19:30 - İp: yok
aytac pht
aytac pht (üye)
Kayseri / Profesyonel Fotoğrafçı

kardeş fonlar yenimi yeniyse görüşelim

Tarih: 15 Mart 2007, 23:32 - İp: 88.***.**5.97
woody
woody (üye)
Bursa / Firma

valla arkadaşım ben de burdan aldığım fonlar var.onlar da sen de vardır.ben bu yüzden gönderme gereği duymuyorum.sen degöderirsen de saol göndermezsen [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 02:35 - İp: 88.***.**5.158
gayserili
gayserili (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

benim bildiğim bu site paylaşım diye açılmış
benim eleimdede 1000 ne yaklaşık fon var fonlar iyi yada kötü ben ömrün yetene kadar paylacağım senin de bizimle paylaşmanı isterim ama yine de sen bilin fon arayan arkadaşlar hergün arkadaşımlarımız değişik fon atayorlar net foto takip ederlerse fon istemeye ihtiyac duymaz...

Tarih: 16 Mart 2007, 10:48 - İp: 88.***.**6.204
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm kardeş başarılarınızın devamını bekleriz ok ben sizi ekledim msn bakarsınız konuşuruz [email protected]

Tarih: 16 Mart 2007, 12:33 - İp: 85.***.**9.154
pionist35
pionist35 (üye)
Kocaeli / Amatör

sizden bişey isteyebilirmiyim çözünürlüğü ii olan fon varsa elinizde gönderebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Tarih: 8 Mayıs 2007, 17:39 - İp: 88.***.**6.116