kupaAS
kupaAS (üye)
Antalya / Amatör

Etkili Rutuş

merhaba otamatik rotuş kullanmaktan bıktım..Hiç güzel olmuyorda piyasada giden buymuş dendi. İyi ve etkili rutuş teknikleri hakkında detaylı bilgi istiyorum..İnşaat ustası gibi sıvacılık yapmadan nasıl kaliteli sonuçlar elde edebilirim....

Tarih: 20 Mayıs 2004, 03:54 - İp: yok
Ufuk
Ufuk (fotoşopçu)
İzmir / Meraklı

rötuş yaparken ağız,burun,göz ve çene çizgilerine girmiyceksin.En önemlisi bu.Hatları bozmamak

Tarih: 21 Mayıs 2004, 20:50 - İp: yok
d@rk_blue
d@rk_blue (üye)
İzmir / Firma

Ufuk haklı..hatlara dikkat etmelisin yoksa resimdeki tüm güzellik bozulur..en önemlisi bu..daha sonra ise gölgelere dikkat edeceksin..resimde gölgeler 3. boyutu saglar bunlara dikkat ederek rötus yapacaksın...gölgeler bozuldugunda resim yine sıvanmıs olur..

Tarih: 22 Mayıs 2004, 12:47 - İp: yok
yolcu_2000
yolcu_2000 (üye)
Afyonkarahisar / Firma

selam msn adresim [email protected] irtibata geçersen elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Tarih: 9 Şubat 2005, 20:18 - İp: yok
megolaman
megolaman (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

bana yazın bildiğim kadar yardımcı olurum herkese slm ss ve tabiki photoshoplu günleeeeer
href="[email protected]" target="_blank" rel="nofollow">tıkla buraya

#megolaman' tarafından 19.02.2005 19:51:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Şubat 2005, 19:44 - İp: yok
imp1983
imp1983 (üye)
Aydın / Amatör

sevgili meslektasım ben profesyonel bi rotüşerim ne yapıyorum biliyormusun
ana hatları düzeltiyorum kaba bi rötüş atıyorum üzerine filtre veriyorum bundan daha iyi bi sonuç alınamıyor ben her yolu biliyorum bütün teknikleri kullandım en son yaptığım sey bu bir poz en fazla 2 dk sürüyor ve sonuç inanılmaz derece nötral ve harika

Tarih: 9 Mart 2005, 23:15 - İp: yok
cancin
cancin (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam en güel ve en etkili rötus hafif ana hatları duzeltip filitre vermektir dostum

Tarih: 19 Mart 2005, 14:23 - İp: yok
  • 1