photoibo72
photoibo72 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Emin Akçaya Teşekkür

gurbetçi arkadaşımız emin akçaya paylaşımından ve katkılarından dolayı teşekkür ederim...gerçekten değerli bir arkadaşımız..çok faydası oldu....ben birşeyin farkına vardım bu sitede..hatta iptal diye yazdığım bir konum var..neden???bir teşekkürü bile çok gören arkadaşlarımız var...ben isterim ki hergün bir şey paylaşiim..ama nafile ...iptal ettim bir dosyayı..özelden atarım demessem burada 3 veya 5 yorum oluyor...indirmediğim bir şeye bile teşekkür ediyorum...böyle giderse bu siteden ayrılırım..yaa düşünün...takıldığınız bir konu olur...sorun sonuna kadar yardımcı olurum arkadaşlar...18 senelik bir fotoğrafçıyım..ama kaptım kaçtım olan kimseye de yardım etmem...benden bu kadar..kimse darılmasın arkadaşlar...iyi olan daima kazanır...... herkese saygılar ve sevgiler

Tarih: 26 Mart 2007, 22:06 - İp: 88.***.**4.214
gayserili
gayserili (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

teşekkürlerrrr emin abi

Tarih: 27 Mart 2007, 10:53 - İp: 88.***.**1.18
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

photoibo arkadaşım sonuna kadar haklısın.durumun vahimiyetininde farkındayım.bi emek veriyosun sonucunda istediğin para pul değil sadece bi tşk.seni anlıyorum.açtığın bu konudan sonrada düzeleceğine inanıyorum.emin akça arkadaşımızıda sonsuz tşkler.saygılarımla

Tarih: 27 Mart 2007, 11:07 - İp: 88.***.**7.253
serdarmag
serdarmag (üye)
İstanbul / Amatör

Emin Akçaya ellerine sağlık teşekkur ederim

Tarih: 27 Mart 2007, 11:32 - İp: 85.***.**9.191
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

[>:D :D :D :D :D

Tarih: 27 Mart 2007, 12:26 - İp: 88.***.**5.120
yargıç
yargıç (üye)
Sakarya / Meraklı

selam ibo öncelikle yazdıklarına sonu kadar katıldığımı belirtmek isterim...

Şu aralar forumda bişeyler paylaşmamamın tek nedeni seninde belirtmiş olduğun nedenden dolayıdır..

Hazır böyle bir konu açmışken bende birşeyler eklemek istedim....

1- Öncelikle benim bu forma katılma sebebim burada senin ve diğer birkaç kişi gibi "dostlar" edinmekti bunu başardıysam ne mutlu bana sizlerle bu forumda olmaktan son derece mutlu olduğumu belirtmek istedim....

2- Bu forum için SANATSEVER ve EMİNAKCA"nın katkılarını kimse inkar edemez.. Bu insanlar için hergün bir teşekkür topici açsak az... (diğer dostlar darılmasın çünkü hiçbirimiz bu dostlar kadar paylaşımda bulunmadık diye düşünüyorum tabiki bu benim fikrim...)

3- Bazıları demişlerki ben günde 20 konu açarım... ya kardeşim önemli olan 20 konu açmak değilki.. önemli olan önce açılana saygı göstermek,emeğe saygı göstermek,paylaşımın arkasında durabilmek,yardımlaşmak,kaynaşmak bu düşünce bu hassasiyet sende olmadığı sürece 20 değil 120 konu açsan hikaye....
(Bu tamamen kişilikle ilgili olduğu için ne kadar yazsam malesef boşuna....)

4- Ya arkadaşlar ben bu forumdayım ve burada dostluklar kurdum diye bunları yazmıyorum.Türkiyedeki siteleri bırakın rus sitelerinden bile kendime yada buraya birşey alacaksam bir tşk etmeden çıkmamaya özen gösteriyorum. Burdaki gibi sanal olmayan gerçek yaşantımızdada bu böyle olması gerekmiyormu birisinden bir yardım yada birşey aldığımızda bir tşk edilmezmi bu nezaketten ziyade insanlığın gereğidir...(Dediğim gibi insanın yapısıyla ilgili ama lütfen özümüzü unutmayalım ve birbirimize karşı daha hoşgörülü olalım....)

5- Hadi diyelimki zor değil ama "ELLERİNE SAĞLIK TEŞEKKÜR EDERİM" yazmak zor geliyor bari budamı zor alt tarafı bir smiley ya....alıp gitmek daha kolay dimi
ama paylaşım yapan arkadaş şifre özelden yada isteyene atacam deyince benim yazdığım teşekkür ederim cümlesinden daha fazla cümle kurmaya başlanıyor hemde paylaşımını abarta abarta....

6- Sevgili ibonunda dediği gibi bende bu forumda almadığım paylaşımlara bile teşekkür ediyordum yeni üye eski üye farketmiyodu.Ama görüyorumki aynı hassasiyeti karşıdakilerden göremiyorum bende bundan sonra emeğe saygı gösteren arkadaşlara sadece tşk edecem ve paylaşımlarımı bundan sonra özelden yapacam diğer dostlarımada tavsiyem budur bakalım o beleşki kişiler formda alacak bişey bulamayınca ne yapacaklar çok merak ediyorum...

Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama bu konu hakında insanları sağduyuya davet edebilmekti amacım umarım bir faydam olur....

Ammada dertliymişim ya....

Bütün "DOSTLARIMA" selam ve sevgilerimle...

Tarih: 27 Mart 2007, 16:15 - İp: 88.***.**6.117
lotus-
lotus- (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Merhaba arkadaslar,bu konu altinda yazilanlari gorunce kendimden biraz utandim .Sitenizi 3 aydir izliyorum bagimlilik yapti galiba Bilgisayari açar açmaz ilk goz attigim site.Photoshop konusunda amotor bile degilim,yuksek derecede merakli diyebiliriz.Evet bende sizlerden çok sey ogrendim paylasimlariniz çok guzel ve ilk defa photoibo72 arkadasimizin açtigi konuya yorum yapiyoum .Insallah bundan sonra her tikladigim linke en azindan bir tesekkur yazacagim.Benim gibi olup siteden faydalanip tesekkur yazmayan arkadaslar,zor is degilmis bakin bende yazdim lutfen sizde birkaç saniyenizi ayirip tesekkurunuzu eksik etmeyin.Bu insanlar bunu gerçekten hak ediyorlar.Simdiye kadar tesekkur etmedigim arkadaslarada tesekkur ederim gerçi geçmis zamanin yerini tutmaz ama simdi akillandim insallah bundan sonra bu sekilde devam edecegim.Basarilarinizn ve paylasimlarinizin devamini dilerim.Tsk Tsk Tsk Tsk Tsk Tsk Tsk

Tarih: 28 Mart 2007, 14:59 - İp: 84.***.**5.52
wolfsrain
wolfsrain (üye)
Ankara / Amatör

Tesekkürler Emin Abi....

Tarih: 28 Mart 2007, 19:02 - İp: 88.***.**1.158
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Paylaştıkça çoğalan tek şey bilgidir.

Sanatsever ve Eminakçanın şahsında tüm paylaşımcılara

sonsuz teşekkürler. [>:D ]

Tarih: 29 Mart 2007, 15:01 - İp: 85.***.**9.196
fotodikmen
fotodikmen (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

MERHABA ARKADAŞLAR YA BEN BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM ÜYE OLMADAN ÖNCE GİRİP KONTROL EDİYORDUM GÖRDÜGÜM SEY 6 7 TANE ARKADAŞ VAR BUNLAR GERCEKTEN PAYLAŞIMCI ARKADAŞLAR BENDE BU PYLAŞIMIN İÇİNE GİRMEK İSTEDİM GERCEKTEN PAYLAŞAN AR KADAŞ LARA TEŞEKKÜR EDERİM EMİN ABİ SANDA AYRI Bİ TEŞEKKÜR ÇÜNKÜ ÖZLE YARDIMINI YOLISSIN
ÖOK SAGOLUN

Tarih: 29 Mart 2007, 16:07 - İp: 81.***.**3.204
balçar
balçar (üye)
Bursa / Amatör

EMİN AKÇAYA BAŞARILI PAYLAŞIMLARI VE PAYLAŞIMCI RUHU İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Tarih: 29 Mart 2007, 16:28 - İp: 85.***.**6.195