imajfoto
imajfoto (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Düşüncelerinizi Yazarsanız Sevinirim

#imajfoto' tarafından 06.08.2006 11:41:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 21:40 - İp: 85.***.**2.37
fotoisil
fotoisil (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

eft nin değerlerini yanlış girmişsin bence kpt 6 da çok olmuş rötüş

Tarih: 6 Ağustos 2006, 16:23 - İp: 81.***.**2.138
cemmalakka
cemmalakka (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben ce en güzeli yine kpt 6
değilmi arkadaşlar biraz silginin değerini düşürürsen daha iyi olur

Tarih: 6 Ağustos 2006, 16:30 - İp: 81.***.**0.242
denizdemirbas
denizdemirbas (üye)
Yalova / Reklam Fotoğrafçısı

eft yuzun dokusunu bozuyor tavsıye etmem.

Tarih: 7 Ağustos 2006, 14:17 - İp: 85.***.**0.95
kurdiss
kurdiss (üye)

Cok kotu olmus, photoshopu hic bir eklenti kullanmadan daha ii kullanabilirsin. O saci sade photoshop' ta mukemmel derecede ayirabilir rotusu cok daha orijinal kilabilirsin.

Kolay gelsin.

Tarih: 8 Ağustos 2006, 02:02 - İp: 88.***.**2.106
imajfoto
imajfoto (üye)

soldaki fotoğraf p.s.7 saç extrax la tarandı rötüş malum kpt6 p.s.un bünyesinde stampadan başka ne varki rötüş için? inanın bilmiyorum eft yazansa forumdan bir arkadaşın 100dolar gönder sana eft yı gönderim istersen bir foto gönder numune rötüş yapim demesinden sonra o malum arkadaşın yaptığı çalışma saç taraması için bişey diyemem zaten ben olsam bende sallardım önemli olan göstermek istediği rötüş daha sonra ben arkadaşa kpt 6 yı 50 dolara satim dedim ama kabul etmedi?demek 200 dolara eft satın alan arkadaşımız değerlerini bilmediği bir program kullanıyor sanırım benim gibi bir çok arkadaşada msn deki edepsiz tavrıyla musallat olmuştur zavallı

Tarih: 8 Ağustos 2006, 10:12 - İp: 85.***.**4.54
ismailalp
ismailalp (üye)
Eskişehir / Amatör

ben proffosyonel fotoğrafçı değilim ama sana şunu kesin söyliyebilirim ki eft saç kesimi ve rütuş berbat .... kpt ye gelince çok yapmacık ..... hayır anlamıyorum insanlar neden kendilerini aşırı derecede değiştirip nasıl desem vitrin mankenleri gibi doğallıktan uzak plastik gibi duran resimler yapma ihtiyacı duyuyorlar .... ben tamamen doğallıktan yanayım rütuş yaparken mümkün mertebe doğal hal bozulmamalı ......

Tarih: 8 Ağustos 2006, 21:41 - İp: 88.***.**6.56
  • 1