grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

Dekupe Çalışmalarım...

Evet arkadaşlar Bir kaç Saç Dekupem sizlerle Paylaşmak istedim....

Tarih: 4 Eylül 2008, 12:43 - İp: 88.***.**2.123
mali_bu_cl
mali_bu_cl (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

god_forbıd kardesım bencede meyve veren agac taslanır bu senın yontemını bnde bılıyorum ve bende o sekılde calısıyorum ıse yarıyor farklı prog. kullananda kullansın ama bu kadar etkılı olcanı sanmıyorum sen dewam et kardes bence dogru yoldasın kendı bıldıgınden sasma

Tarih: 16 Eylül 2008, 11:55 - İp: 88.***.**4.7
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

mali_bu_cl eyvallah arkadaşım teşekkürler... sagolun desteginiz ve bilgileriniz için ...

Tarih: 16 Eylül 2008, 14:35 - İp: 88.***.**8.225
hakibay
hakibay (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Ne diyeyim
Helal by__pomak ya derim.
Amacina ulasmis gaza getirmis ve bilgiyi almis
Tarif isteyenlere yazmamis cüknü.
Ilginc Fotostudyo cuya bir Amatörden Tarif.
Aslinda Tersi olmasi lazim. Ama bizlerde hersey mevcut nede olsa.
Moralim bozuktu bunlari okuyunca güldüm ve moralim düzeldi.
Sag olun Arkadaslar.

Tarih: 21 Eylül 2008, 02:53 - İp: 89.***.**1.107
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

hiç güleceğim yoktu ama helal olsun god_forbid. bir de unutmadan fonu seçtikten sonra feather değerini 2 olarak verelim yoksa pek başarılı olmuyor ben denedim

Tarih: 21 Eylül 2008, 11:10 - İp: 78.***.**6.32
adagume
adagume (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

........Şimdi arkadaşlar gerginlik ortamı kurmuşsunuz burada .... severim böyle ortamları...

........Ne se şu 7 yıldır çalışan 5 yıl da pshop kullanan arkadaşa haddim olmasa da bir cvp vermek istiyorum... Yalnış anlamasın beni ama.... Ya İpucu almak için Dalavereye getrmiş bizim konu sahibini ya da harbi çok geri kalmış ... Lütfen kızmayın ama Konu sahibi arkadaş gayet hoş bir davranış sergileyerek çalışmalarını paylaşıma - yoruma açmış... Takdir etmek gerek.. Statüsünde Acemi yazıyor ama Gayet iyi bir çizgisi var...

.......Sonuç olarak Hep derim ki... Dekube olayında Nasıl saç olursa olsun Pshoptan başkasına ihtiyacınız yok... Pshop 7 ve daha üzeri versiyonlarda Back...Tool Mükemmel sonuçlar verir..!!! Başka bir Scripte inanın ihtiyacınız yok...!!! Ve Altını çiziyorum... Pshop BAck..Toool un Profesyonel bir kullanıcı açısından Dekube edemeyeceği bir photoğraf yoktur..!!!!!

#adagume' tarafından 22.09.2008 01:29:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Eylül 2008, 01:25 - İp: 62.***.**8.18
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

adagume diğer yardımcı programlar da photoshopun bazı özelliklerinin action haline getirilmiş versiyonları değil mi şu da bir gerçekki hiçbiri photoshop kadar başarılı değiller.

Tarih: 22 Eylül 2008, 14:26 - İp: 81.***.**7.150
grafikkopat
grafikkopat (üye)
İstanbul / Amatör

last hope ßilgilerin için Teşekkür ederim ama şöle hatırlatıyım =>] ßen Black_Rock Nasihate ihtiyacım yok sagol...

hakibay Size Gelincede ßen Hiç ßir Zaman ßu Sitede Gaza Gelmedim Genellikle Hep Paylaştım Burda Diger Sitelerde msn De maille bilmem neyle Gaza yada ustalara ihtiyacım Yok =>} usta adamında amatör birini gaza getirip ondan gazla ala biLicegi bilgi yok =>} Cünkü Zaten Amatör BiLgisini Göstermek için Sergiler ustada usta oldugu için Cvp vermeye Yüzü olur :D Teşekkürler genede

#god_forbid' tarafından 23.09.2008 22:41:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Eylül 2008, 22:39 - İp: 88.***.**6.230
fototansu
fototansu (üye)
Bilecik / Stüdyo Fotoğrafçısı

ELİNE SAĞLIK İYİ ÇALIŞMA KISAC

Tarih: 5 Ekim 2008, 14:26 - İp: 85.***.**0.90
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hiçkimsenın bukadar hakarete tepki gostermemesini kınıyorum
yazık.

Tarih: 5 Ekim 2008, 19:34 - İp: 88.***.**3.58
efemfoto
efemfoto (üye)
Trabzon / Stüdyo Fotoğrafçısı

god_forbid harikasın yaa bende denedim ve çok süper oldu bana msn adresini yollarmısın senden öğreneck çok şeyim var

Tarih: 6 Ekim 2008, 08:31 - İp: 85.***.**8.250