fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Crack Ve Yasal Olmayan Paylaşım

Merhaba Arkadaşlar

Bildiğiniz gibi bir çok programın kullanımı için yasal lisansının olması gerekiyor, lütfen bu sayfalarda bu tarz paylaşımlar yapmayın ilgili mesajları sileceğimi bildiririm.

Saygılarımla

Tarih: 11 Kasım 2005, 12:05 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Raşit kardeşim. sözümüz meraklı veya amatörlerden çok ticari kullanımda korsan ın yok edilmesi... (bu arada köpeğimin adı Korsan) Etrafa iyice bakarsan kaçak kullanımla övünenleride görebilirsin.. Arkadaşlarında bahsettiği gibi bazı görüntü işleme programları 5$ 8$ gibi komik rakamlarla satılabiliyor.... Adobenin kendi sayfasından sunduğu program eminim tryout sürümü yani kayıt ve export fonksiyonları kırpılmış....

Tarih: 15 Kasım 2005, 10:08 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)

Ayrıca "adobeci" arkadaşımızın yaptığı çok güzel teklifi alkışlarım. Kimse tehdit olarak yorumlayamaz.....

Tarih: 15 Kasım 2005, 15:03 - İp: yok
adobeci
adobeci (üye)
İzmir / Firma

Ben öncelikle (mete 007) arkadaşıma güzel yaklaşımları için teşekkür etmek istiyorum.İşyerlerine yüzlerce milyar yatırım yaptıktan sonra işyeri için elzem olan bir programın korsan kopyelerini kullanan işyerlerinin bundan sonra hiçbir şansının olmadığının özellikle altını çizmek istiyorum.Benim açıklamalarımı göz korkutmak amaçlı olduğunu belirten Raşit arkadaş ve onun gibi düşünenlere şunu belirtmek istiyorum,bahane ne olursa olsun yapılan ticari bir hırsızlıktır ve cezalar 5846 sayılı kanunla TBMM de onaylanmıştır.İsteyen bu riski kabul edip kopye kullanır isteyen (Kİ BU ZORUNLUDUR)yasal program alıp işyerini riske atmaz.Bu açıklamalarımın göz korkutmaktan çok yasal bir uyarı olduğunu tüm arkadaşların anlmasını rica ediyorum.
Sevgi ve saygılarımla

Tarih: 17 Kasım 2005, 09:34 - İp: yok
zktmr
zktmr (üye)
Çanakkale / Meraklı

kcbilir sen bu hesap işlerinden iyi anlıyorsun maliye bakanı olda şu memleketin ekonomisini bi düzeltiver.

Tarih: 18 Kasım 2005, 10:25 - İp: yok
zktmr
zktmr (üye)
Çanakkale / Meraklı

Bir ata sözü:
İt ürür kervan yürür.

Tarih: 18 Kasım 2005, 10:32 - İp: yok
adobeci
adobeci (üye)
İzmir / Firma

Arkadaslar bu konunun sizin soylediklerinizle ne ilgisi var anlayamadim.Canakkaleli arkadas bu forum veya bu konuda bu tur yaklasimlarda bulunmani anlayamadim ve ayipliyorum tekrar soyluyorum bu konuyla ne alaka var soylediklerinizin.

Tarih: 18 Kasım 2005, 14:24 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)

"İt ürür kervan yürür" sözünü ben açıklıyım. Ciddi büyük çaplı fotoğraf stüdyoları ve laboratuvarları olarak meslek gurubumuz (bizküçük firmayız). Senelik Yüzbinlerce € ciro ödediğimiz-yarattığımız katma değerle her şehirde esnafın üreten insanların yüzakıyız.(kervan biz oluyoruz)... işporta tezgahında satılan kopyeprogramları hiç sözkonusu etmedim çünkü sokak çocuklarıyla uğraşmak doğru değil. onları doğruya yöneltecek hayırseverlere emanet etmeli....

#mete007' tarafyndan 18.11.2005 14:35:20 tarihinde düzenlendi.

#mete007' tarafyndan 18.11.2005 14:36:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Kasım 2005, 14:35 - İp: yok
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Zktmr,
Saçmasapan bir yorum yapıp 7 dakika sonra aklına gelen bir atasözünü yazmak için geri dönmen kavrama ve düşünce yeteneği düzeyini zaten ortaya koyuyor, üslubun için konuşup polemik yaratmayı hiç istemiyorum, doğru bildiğini yapmaya devam et...

Tarih: 18 Kasım 2005, 20:52 - İp: yok