photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Çalışma-düşünmek!!

#photodesng' tarafından 09.12.2006 08:48:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Aralık 2006, 14:20 - İp: 88.***.**7.193
cemfidel
cemfidel (üye)
Yurtdışı / Amatör

neyse uzatmanin bir anlami yok degilmi...photodesng, guzel calismalar yapiyo bence bu tur yazilar yerine kendisini tebrik edelim bir ara senin yaptiklarinada bakim elestiride beceremem ama ozellikle seni elestirmek icin ugrasicam saka tabiyki hepiniz ozelsiniz emek veriyorsunuz buda yeter zaten sevgiler

Tarih: 9 Aralık 2006, 00:45 - İp: 82.***.**0.135
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

tabki ben eleştirire açığım iyi yada kötü ama işimden dolayı zaten pekte vakit bulamıyorum bu cevap biraz kaçamak ololdu belki ama özellikle rötuş konusunda iyiyimdir inşallah daha sonra kalite kriterleri çerçevesinde varım her çalışmaya

Tarih: 9 Aralık 2006, 01:00 - İp: 88.***.**0.36
photodesng
photodesng (üye)

Tamam Arkadaşım Her Çalışmanı Takip Edicem Gerçi Bir Çalışmanı Göremedim Baktım Açtığın Konulara da Yok!..Kaldıki Kimse Rahatsız Değil Benden Aksine Sevinen bile Var Ama Sen Çıkıp O Yazıyı Yaziyosun Fotoğrafı Eleştirmiyorsun Tamamen Kişiselleştiriyorsun Konuyu Bana Yazıyorsun..Ben Kötü Çalışma Yollamıyorum Yolladım mı Zaten Eleştirimi Alıyorum... Ama Kimse Demiyor Bana Ki Arkadaşım Yeter Ya Bu kadar Çalışma Yollama Milleti Aydınlatma Millet Pulinglerle Programlarla Uğraşsın ya Neyi Kime Gösteriyorsun!!! Böyle Düşünceye İtme Beni Arkadaşım!!..Steve Abiye Gösterdiğin Desteyi Beklerdim Senden!! Emeğe Saygı Beklerdim..Steve Abiden Neden Bahsediyorum Biliyormusun Bi Konu Açmıştı (Sitenin Rengi Değişiyor Diye) Ve Şöyle Diyor Kendimi Yalnız hissediyordum Sitede Ama Bir Kaç Arkadaşın Göstermiş Olduğu Katılımdan Dolayı Çok Memnunum..!! Özelden Soruyolar Arkadaşım Dedim Ya Photoshop'u Bilen Ama Kullanamayan Çok Arkadaşım..Sen Bİliyor Olabilirsin Ve İyide Olabilirsin Bunu Bize Göstermeni Bekliyorum!!...Bütün Konularım gitti Senin Yüzünden Kızdım Sana Neyse Uzatmıyalım Daha Konuyu Arkadaşım Şimdi Kızgın Değilim Aksine Çok Sevinçliyim Yinede Teşekkür Ederim Arkadaşım Yazılarına.. Seviyorum Sizi Saygılar...

#photodesng' tarafından 09.12.2006 08:52:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Aralık 2006, 08:46 - İp: 88.***.**5.58
promises
promises (üye)
Sakarya / Meraklı

slm ve saygılar design fotoyu değişmişin ilkinden daha etkili olmuş yüz orumları her zaman okuyorum yalnız unknowun yorumlarına anlam veremedim ama doğru piyasada işin ehli olmayan o kadar çok fotoğrafçı varki unknow onlardan biri kanımca yoksa gereksiz yorumlarıyla değil çalışmalarıyla ortaya çıkardı...Ressamın biri resim yapmış adamın biri çıkmış demişki bu ne biçim resim ben birşey anlamadım beklentilerimi karşılamadıbirşeyden anlamak için önce o işi bilmek anlamak ve ona göre yorum yapmak lazım ki sanatçı karşındaki insanı anlayabilsin...saygılar

Tarih: 9 Aralık 2006, 09:10 - İp: 85.***.**3.47
_unknown_
_unknown_ (üye)

sevgili photodesng;
Yorumlarım belki biraz sert oldu(bu kadar tepki aldığıma göre öyle tahmin ediyorum) ama burada seninle veya başkasıyla hiçbir sorunum yok.Çalışmalara gelince ben buraya fotoğraf koymayı bilmiyorum belki bu sana göre bi eksiklik olabilir ama artık öğretirsin sen Özel mesaj yerine buraya yazmayı tercih ediyorum.Konuya açıklık getiremediğim için tüm fotoğrafçı camiasından ve photodesng istemeden kırdığım için senden özür diliyorum.

Tarih: 9 Aralık 2006, 10:07 - İp: 88.***.**6.228
photodesng
photodesng (üye)

Teşekkür Ederim _unknown_ Özürdilemek Yakışırdı Sana Saolasın..Bende Özürdilerim Fotonu Oraya Koyduğum İçin..

Çalışmaların İçin Sana Bir Adres Veriyorum Oraya Ekle Fotoğraflarını Burda Sergile Bizde Yorumlayalım Sert yorum Yapmam Korkma Bilakis Alkışlarımda..

ADRES:http://www.imgadd.com/index.php?&showlinks=1&viewmode=1&upload_session=

GözaT-Yükle Sonra

Siyah İşaretli Olan Yeri Kopyala Mesaj Bölümüne Yapıştır..Dpi:72 Olsun Yoksa böyle Büyük Olur Kolay Gelsin..

#photodesng' tarafından 09.12.2006 10:21:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Aralık 2006, 10:20 - İp: 88.***.**5.58
_unknown_
_unknown_ (üye)

Tşekkür ediiyorum hemen başlıyorum çalışmaya dermişim

Tarih: 9 Aralık 2006, 10:45 - İp: 88.***.**6.228
photodesng
photodesng (üye)

hehehehe Ben Bekelerim Sen Yolla Çalışmalarını Kolay Gelsin...

Tarih: 9 Aralık 2006, 10:47 - İp: 88.***.**5.58
askan_67
askan_67 (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben burdaki tartışmaya veya konuşmöalra değidle resme bir kaç yorum yapayım kendi çapımda birnicis resimle fon uyuşmu güzel resim ama oradaki ayakalr kötü olmuş saçlara verdiğin ışıkta kötü olmuş bence ama bu tasarım çok güzel gereçkten başarıların devamının dilerim

Tarih: 9 Aralık 2006, 14:13 - İp: 85.***.**4.213
photodesng
photodesng (üye)

Teşekkürler yorum İçin Arkadaşım Saolasın..

Tarih: 9 Aralık 2006, 14:18 - İp: 88.***.**5.58