selim24
selim24 (üye)
Muş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Buyrunnn Sizde Bişey Yapın

http://img95.imageshack.us/img95/5788/fotoselimhq5.jpg arkadaşlar bu fotoğrafa renk ve düzeltme verebilirmisiniz buyrunnn sizin de çorbada tuzunuz bulunsun şimdiden herkese teşekkürlerimi sunarım

Tarih: 16 Mart 2007, 13:41 - İp: 88.***.**9.76
baris013
baris013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

batuhan19b benim yaşım 22baba meslegi biz burda 50.yılımıza basdık batıda digital yokken biz dogu anadoluda bu işlere başladık hemde sizin gibi para verip biz kurslara gitmedik kendimiz ögrendik hata ve hatta program yapıyom konuşacagınız kelimelere dikkat etin arkadaş selim bırakdı resimi bak ondan sonra konuş böle bi konuları fazla uzatmayalım sizden rica ediyorum evet kpt 7arıyodum ama buldum hiçbirşeye yaramaza kusura bakma sizde elinizden gelen fedakarlıgı özen olarak gösterdiniz çoooooooook size saygı duyuyom konuşmalarınızdan konuşmalarınızın devamını beklerim saygılarım burada paylaşım sitersi nolmuş arkadaşım konuşduk diye zorunuzamı gitti nede olsa siz batılı iş adamlarısınız biz ise dogu çocuguyuz ama gel hayatı insanlıgı bu çevrede gör arkadaşım ben digitala 1998de başladım ben çocuklugumu bu meslege adadım gel burdaki iş yerimizdeki makinmaları gör ondan sonra laf çak anladınmı ama yine sana saygı duyuyom nede olsa babam yaşındasın ancak sizi tebrik ederim konuşma üslupunuza göre

Tarih: 19 Mart 2007, 08:38 - İp: 85.***.**8.238
selim24
selim24 (üye)

arkadaşlar siz halen kendinize muhalefet arıyosunuz galiba insana söz bi kere söylenir bu konuyu kapatalım diye dedik arkadaşların bazıları dedi ama bakıyorum forma basit basit münazara lar katıyosunuz bakın konumuz fotoğraf sunmak çalışmalarımız paylaşmak bilgilerimizi paylaşmak birbirimize yardımcı olmaktır birbirimize köstek olmak değil barış arkdaşım destek oluyor ama sizde onu baltalıyosunuz barış kardeşime katılıyorum neden böle bir atışma neden böle bir provakatörlük yapmada öncülük etmeye çalışan arkadaşı anlamıyorum.konun başına bakın konuyu sulandıran ve konuyo bu noktaya taşıyan kişi kimdir niyetimiz çok kötü ve ama çok kötü olarak algılandı bu kötü ve art niyet olarak adlandıran arkadaşlarıma bu sadece bi kişinin fikridir katılan katıldı katılmaıyan katılmadı barış arkadaş katılmadı diye de zorla güzellik olmaz bunu sölemek istiyom artık bu ndan sonrada lütfennn bu konuyu kapatalımmm

Tarih: 19 Mart 2007, 10:07 - İp: 81.***.**7.25
selim24
selim24 (üye)

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. DEMEK İSTEDİĞİMİ İYİ ANLAMAMIŞŞSINIZ KRMN KARDEŞ FOTO SELİM_KORKUT

#selim24' tarafından 19.03.2007 10:15:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mart 2007, 10:13 - İp: 81.***.**7.25
serwetk
serwetk (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

baris önce bana oo lafları bana sölemen için benden buyuk olman lazım güzelim önce buyu çünkü yazdıkların çok tutarsız egitim herşeydır herkes kursa gıdebılır ınsanların kendını yetiştirmesi kötü bişey degil çok agır konusuyosun anne baba gıbı sıfatları lütfen burda kullanmayalım herkes sevıyesını bılsın sen buyuksun sen dunyanın en ii fotografçısısın anladık artık şahsıma yazılarınıda kesersen sevinirim ben yazmadıgım halde bana yorum yapıyosun makinaların ve son teknolaji cihazlarınla mutlu olman dilegiyle benım adımla ilgili bir daha yazı yazma........

Tarih: 19 Mart 2007, 11:13 - İp: 85.***.**6.148
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

BARIŞ013 YADA ESKİ ADINLA BARIŞ1 NERDE YAPIP ATMAYI TAAHÜT ETTİGİN RESİM LAFLA OLMAZ .
kardeşim sen çocuksun hatta yazı yazmaktan bihabersin sen nerenin çocugu olursan ol ben sana uslubun yanlış dedim
bak kardeşim ben kurs almadım ama gerçekten kur almak isterdim

fotografçılık konusunda çok iddialıyım ama asla bu iddiam bu sitede bu kadar üstadın arasında terbiye sınırlarını zorlayacak dereceye vardırmadım

senin tabirinle ben bu sitedeki fotografçı arkadaşları fotograf olarak çekemem senin yaşın 22 deyil 52 de olsa uslubun yanlış

ben köy çocuguyum asla kendimi iş adamı olarak görmedim ben rızkını fotografçılıktan çıkartmaya çalışan bir vatandaşım sadece

ben program yapamıyorum bu sitedede deyil senin hiçbir arkadaşımın program yaptıgına asla inanmam

program yapan adamın burda tartışacak zamanı olmaz öyle sallamakla olmuyor.ben ünüversite bitirdim benim için çokda önemi yok fotografçılık bizim aile meslegimiz ve ben rızkımı bu işten çıkartıyorum bu sana son cevabımdır . bu üslupla devam edersen seni ciddiye almam
insanları cahillikle suçlayana bakarmısın

kısa bir hikaye bir ögretmen ögrencilerinden birisine her zaman sen adam olamazsın dermiş
ögrenci zaman sonra almanyaya gitmiş çalışmış izne gelirken
bir mersedes almış ve dogru ögretmenin yanına gitmiş
demişki bak ögretmenim sen herzaman bana sen adam olamazsın derdin bak ben almanyaya gittim işte şu mersedes te benim demiş

ögretmen şunu demiş ben sana almanyaya gidip mersedes alamazsın demedimki
ben sen adam olmazsın dedim demiş.

SELİM KARDEŞ SENİN NİYETİN PAYLAŞIM OLABİLİR AMA BİZ DEDİKKİ BU RESİMDE YAPAMADIGIN YER NERESİ DEDİK BENCE SEN ÖNCE KENDİN YAPIP SONRA BURAYA KOYSAYDIN DAHA SAMİMİ OLURDU YOKSA ENGÜZEL RESMİ YAPSAK BİR ARKADAŞIMIZ ÇIKAR YİNE EKSİK BİŞEY BULUR BUDA BİZİ DAHA GÜZEL YAPMAYA YÖNLENDİRİR.PAYLAŞIMDAN KASTIM BİLGİ PAYLAŞIMIDIR YOKSA BURDA KAÇAK KULLANILAN PROGRAMLARI PAYLAŞMAK DEYİL BEİM BİLMEDİGİM BİR YÖNTEMİ SEN BİLİRSİN SENİN EKSİGİNİ DİGER ARKADAŞIMIZ BİLİR AMAÇ BUNLARI ORTAYA KOYMAKTIR.

saygılarımla.BU ARADA UNUTMADAN BİZİM AİLEDEN GELİF FOTOGRAFÇILIK
1991 KENDİ BAŞIMA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.

KONUNUN KAPANMASINI İSTİYORSANIZ YORUM YAPMADAN KAPATIN.

#batuhan19b' tarafından 20.03.2007 00:47:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2007, 00:21 - İp: 81.***.**5.209
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

su yazdiklariniza bakiyorumda yazik elinize gecen ne niye bu kadar kavgaci bir ruha sahipsiniz ya batuhan arkadasim sorum sana senin ismini nerde gördüysem bir kavga kargasa var nedir ne yapmak istiyorsun anlamadim
bu arkadas yapamamis olabilir belki gururuna yediremeyip yapamadiginada söyleyebilir bu kadar niye üstüne vardinizki yardim etmek istemiyorsaniz birakin etmeyin es gecin niye illa bir cevap yazma zorunlulugunuz var yoksa bu sekil popülerastik olmakmi istiyorsunuz yani kavgaci bir ruhla olacaginiza paylasimci bir tavirla olun derim
bundan önce bir sayfada sunu da okudum yok fonlar havada ucusuyor yok pluginler havada ucusuyor diye bir yazini görmüstüm ne demek istedigini anlamadim yani sen hicmi yararlanmadin burdaki konulardan
ilk önce kendinize bir bakalim bu kadar ego larimiz tamin etmeye ve PC rambolugu yapmaya kalkismayalim
cuvaldizi baskasina batirmanin zevkini yasamadan önce kendimize toplu igneyi batiralim
bu tür konulari gördükce buradan sogumaya basladim
nedir yani kendini begenmislik her seyi ben bilirim edasiyla kac kisi burda profesyonel anlamda fotografci ama herkesin isminin altinda stüdyo fotografcisi ne var sakin sakin surda birbirimizi kirmadan devam etsek
neyse

Arkadasim sizide sadecde sunu söylemek siterim selim kardesim burasi paylasimci bir site tabiki yardim isteyebilirsiniz bunun hic bir sorun yok benim acimdan elimden gelse ben yardim ederdim ama sizde uslup olarak biraz daha uzlasimci bir tavir takinin insanlari kiskirtmak icin 3 saniye gerekir bu bir gercvektir okulda ögrenmistim ama ikna etmek icin 45 dakika gerekiyor

herkesi saygiya davet ediyorum haddim olmayarak

Tarih: 20 Mart 2007, 01:22 - İp: 62.***.**2.73
batuhan19b
batuhan19b (üye)

EMİN BEY BELKİ YAZDIKLARIMDA SİZİNDE KIZDIGINIZ NOKTA OLABİLİR EVET BEN YAZDIM FONLAR VE KAÇAK PROGRAMLAR HAVADA UÇUŞUYOR DİYE BENİM HANGİ YAZIMDA BEN BİLİRİM EDASI GÖRDÜNÜZ ANLAMADIM ASLA YAPMAYACAGIM ŞEYLERDEN BİRİSİ BURDAKİ ÜSTATLARIN YANINDA BEN BİLİRİM HAVALARINA GİRMEM

EVET PAYLAŞIM KONUSUNDA SADECE KAÇAK PROGRAMLARI PAYLAŞIM OLARAK DÜŞÜNÜYORSANIZ BEN BUNA PAYLAŞIM DEMEM
BEN KENDİ ÇAPIMDA BİLDİGİMİ PAYLAŞIYORUM BURDAN VE MSN DEN MÜMKÜN MERTEBE RESİM KONUSUNDA İŞLEME KONUSUNDA KENDİ BİLDİGİMİ ARKADAŞLARADA ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM
ŞİMDİ KIZMANIZI ANLAYAMADIM SİZ ALINDINIZ GALİBA KAÇAK PROGRAM DEMEME AMA GERÇEK.BUNA SİZİN AÇTIGINIZ SON KONULARDA DAHİL.
BEN BURDAKİ GENÇ ARKADAŞLARIN ANLATIM TARZINA KIRILDIM YOKSA TABİKİ YARDIM İSTENİR BENDE YARDIM BAŞLIKLI KONULAR AÇTIM HER ŞEYİ BİLMEK GİBİ BİR ŞANSIMIZ YOK. ANLARSANIZ BENİM SELİM KARDEŞİME SÖYLEDİGİM ŞEYDE BİR PAYLAŞIMDIR.DEDİMKİ ÖNCE KENDİN YAP KÖTÜ OLSUN AMA KENDİN BİŞEYLER YAP DEDİM SONRA ARKADAŞLAR EKSİKLERİNİ VE NASIL YAPMAN GEREKTİGİNİ SÖYLER DEDİM.DİGER ARKADAŞDA DAHA DEGİŞİGİNİ YAPARDI ÖYLE OLMUŞ OLSAYDI SON KONULAR İÇERİSİNDE SADECE BU KONU GERÇEKTEN BİLGİ PAYLAŞIMI OLACAKTI.

İSMİMİN GEÇTİGİ YERDE TARTIŞMA OLUYOR DEMİŞSİN BEN HİÇ TARTIŞACAK KONU AÇMADIM ARKADAŞLARI BİRBİRİNE DÜŞÜRECEK KONUDA AÇMADIM ORTALIK KARIŞTIRMAK İÇİN AÇILAN KONULARDA SADECE SAVUNMA YAPTIM.
SON OLARAK EMİN BEY SEN FARKLI DÜŞÜNE BİLİRSİN BENİM DİGER KONULARDA TARTIŞMA SEBEBİM KONU BAŞLIKLARINI OKURSAN ANLARDIN AMA OKUMAMIŞSINIZ DEMEKKİ.TEKRAR OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM ÜLKEMİN VE İNSANLARININ DEGERLERİNE SALDIRAN HERKESE GERKLİ CEVABI VERİRİM.

Tarih: 20 Mart 2007, 01:44 - İp: 81.***.**5.209
steve
steve (üye)
Kocaeli / Meraklı

arkadaşlar, bu tartışmaya isterseniz son noktayı ben koyayım.burda eksiklerimiz olabilir.birbirimizden yardım alabiliriz.bende elimden geldiği kadarıyla yardım etmeye hazırım.burda bazen peylaşım yapılıyor, studyo fotoğrafçı olmayana göndermem, istemesin. gibi.bence yanlış. herkes elinden geleni adam ayırmadan yapmalı.ben öğle yapıyorum.burda arkadaşlık, kardeşlik,ağbilik var.ben öğle sanıyorum.sizlerden ricam,bir ağbi olarak,bu siteyi bilgi paylaşım sitesi yapalım.isteyen yardım etsin. kimse kimseyi zorlamıyor.selim24 iyi bir arkadaş. msn ben kendisiyle görüşüyorum.burda herkesin iyi niyetli olduğunuda biliyorum.saygılar....

Tarih: 20 Mart 2007, 01:57 - İp: 85.***.**0.166
batuhan19b
batuhan19b (üye)

SELAM STEVE HOCAM BEN SELİM ARKADAŞIMIZA KÖTÜDÜR DEMEDİM SADECE BU ŞEKİLDE YAPARSAN DAHA GÜZEL OLUR DEDİM AMA İŞİ İNATLAŞMAYA KADAR GÖTÜRDÜK MALESEF PAYLAŞIM DERKEN BEN SİZİN YAPMIŞ OLDUGUNUZ PAYLAŞIMI KAST ETTİM BİLGİ PAYLAŞIMINI AMA MALESEF ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLADI YOKSA HAVADA UÇUŞAN HERGÜN AYNI PROGRAMLARIN DEGİŞİK KONULARDA VERİLDİGİ BİR PAYLAŞIM KASTETMEDİM.BENİM GÖZÜMDEKİ PAYLAŞIM BUDUR BENİM İÇİN KONU KAPANMIŞTIR HERKESE HAYIRLI GECELER DİLERİM.

Tarih: 20 Mart 2007, 02:04 - İp: 81.***.**5.209
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

steve size cok tesekkür ederim

batuhan bey size gelince bilgi paylasim demissiniz actiginiz konulara baktim sadece gülümsemek geldi icimden
serbest sallama kürsüsünde bir kac konu eger buysa bilgi paylasim bende hergün tabiri yerindeyse abidik gubidik konular acayim
korsan yazilim demissiniz demek bugüne kadar hic kulanmadiniz ama bakiyorum paylasimci ruhunuza bir konuda siz acmisiniz süper plugin tek tusla
yazdiklariniza dikkat edin

fon demissiniz sizde yazmisisiniz neyse fazla söze gerek yok

bak hocam benim bir sirketim var 5 tanede fotografci bana calisiyor bir stüdyom var foto ayri video stüdyosu ayri özel bir tv kurulusna tgrteu ya ve atv avrupaya program yapiyorum canon 20D yi kizim kullaniyor 9 yasinda ama ben burda insanlar cekinmesin diye merakli yazdim amatör olarak desigtirdim

bugün photshop cs nin fiyati 980 euro kdv haric ya sen nerde yasiyorsun ALLAH askina yoksa sdende sertifikasimi var benim gibi sanada geliyorlarmi iki haftada bir microsoftun dedektifleri ben bir seyler sunduysam ögrensin diye bakti güzel programi gider alir ben korsan yazilim dagitmadim sadece adreslerini bir sitede buldum warez crack gibi sizin gibi msn de de dagitmadim
cok yüksekten ucma alcak tepelere carparsin ha bu arada almanci fikrasi anlatmissin kutlarim mercedesle gelmis he caniom gurbetcim adam olamamis o beni mbildigim cok eskilerden babam masal olarak bana anlatirdi kral ile babasi hikayesi carpitma ya hocam size ne söyesem az anlamazsiniz
bilgi paylasimi demissiniz biz ne yapiyoruz sapanla kusmu avliyoruz siz ne bilgisi verdiniz bugüne kadar ayrimciliktan baska sadece stüdyo ftografci arkadaslara aman ne iyi amatörler sizden daha iyi is cikartir bunu unutmayin
ben aldim cevabimi kendi dügünümde sivama ile yapilan rütusta yüzümü maymuna cevirip siritipta bana veren profesyonel fotografciyida gördüm ben

Bu Arada Fotografcilik konusunda cok iddaali oldugunuzu belirtmissiniz bir tane fotograf kareniz yok sizin amacinit ne buraya gelmekle zaten cok profesyonel iseniz sizin amaciniz ne diye yeniden soruyorum buradan ne beklentiniz var nasil bir bilgi paylasimi olmasini istiyorsunuz yoksa saatlerce oturup nasil photoshop kullanilirmi onu mu ögreteyim size bir kac örnek ben koydum bir tane örnek calisma koyunda o zaman sizin ciddiyetinizi anlayayim burda

sizinle hic bir sey paylasilmaz

#eminakca' tarafından 20.03.2007 03:52:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2007, 02:17 - İp: 62.***.**2.73