shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

Beleş Photoshop Dersi

Bazı arkadaşlar ücretle ders verecek adam araya dursun. Ben sizlere tüm bilgilerimi ücretsiz olarak aktaracağım. Her türlü sorunuzu sorun. Çekinmeyin. Bilmediğimiz birşey de olursa öğrenir ona da cevap veririz. Yani ben size öğretirken soracağın sorular benim de ufkumu açabilir.

Tarih: 12 Temmuz 2004, 12:20 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

photoshop'ta hareketli şeyler yapılırmı?yapılırsa nasıl?

Tarih: 22 Temmuz 2004, 10:48 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

photoshop 7 kullanan arkadaşım öncelikle photoshopu ne kadar bildiğini söylersen sana daha iyi yardımcı olabilirim. Eğer seviyeni tespit edersek işimiz biraz daha kolaylaşır. Bu arada sizinle yahoo messengerda derslere başlayabiliriz. Kendinize iyi bakın.

Tarih: 22 Temmuz 2004, 12:18 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

arkadaşlar ben de photoshop cdsi var demedim. Size burada ya da yahoo messengerde photoshop konusunda yardımcı olabilirim dedim. Bundan dolayı benden cd istemeyin. çünkü bende cd yok. Ama sorularınızı yanıtlarım.

Tarih: 22 Temmuz 2004, 12:31 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

arkadaşım photoshopta hareketli birşeyler yapamazsın ama photoshop ile birlikte yüklenen image ready programı ile yapabilirsin

Tarih: 22 Temmuz 2004, 12:33 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

montaj işlemine başlamadan önce götüreceğin objeye uygun bir fotograf seçmelisin. Daha sonra burada bahsettiğin kafayı seçme araçlarından biriyle seçersin. Path ya da lasso ile. Daha sonra bunu kopyalayıp diğer resme yapıştırırsın. Bu işlemden sonra kafanın pozisyonunu hazırlarsın. Bu işlemden sonra işin içine biraz kanal bilgisi giriyor. Kanallar ne için şart dersen kusursuz montaj için gerekli. Gerekli feather değerlerini verirsin. Kanallar hakkında bilgin var mı bilmiyorum. Seninle tekrar görüştügümüzde yaz bana kanalları biliyormusun bilmiyorum.

Tarih: 22 Temmuz 2004, 12:38 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

photoshop ile ilgili herşeyi mynet yoluyla gönderirmisin

Tarih: 23 Temmuz 2004, 15:43 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

mynet adresim:[email protected]

Tarih: 23 Temmuz 2004, 15:45 - İp: yok
cunyir
cunyir (üye)
Trabzon / Meraklı

yahoo messenger adresini söylermisin

Tarih: 23 Temmuz 2004, 15:53 - İp: yok
andolini
andolini (üye)
İstanbul / Meraklı

Selam. sırf sana cevap yazmak için siteye kaydoldum. Bir sorum var. PC de photoshop çalışıyorum. dergade yaptığım zaman, tüm resim eriyor. bunun daha hafif bir ayarı yok mu? yani bir resmi kenarından eritmek istediğim zaman eritme tuşuna geliyorum, resmin içinden dışa doğru uzatıp bıraktığım zaman, resim komple eriyor. yazarsan sevinirim..
grafikerlik kurslarına gidiyorum. photoshop u öğrendik ama 3 1,5 aylık bir photoshop eğitimi ile ancak bu kadar oluyor

Tarih: 23 Temmuz 2004, 16:57 - İp: yok
shinto
shinto (üye)
Antalya / Meraklı

cunyir kardeş
elbette gönderirim. Ama elimde benim doküman yok. Sen soracaksın ben sana anlatacağım. Programı sana öğreteceğim.Okey.
[email protected]

Tarih: 24 Temmuz 2004, 10:11 - İp: yok