liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

Artık Huzurlu Ve Rahatım..

evet meslek hayatım boyun hiç ama hiç hak yememek için caba sarfettim.ama digital cıktıgından beri kullandıgım yama fotoshoplardan cok huzursuz oldum..hiç bir zaman içim kabul etmedi huzurum kactı.evet arkadaşlar bugün fotoshop kullandıgımız bilgisayarlarımızı lisanslattık.ve manevi huzura kovustum emek hırsızlıgımdan kurtulduguma inanıyorum..rabbim sizlerede bu konuyu iyice düşünme fırsatı ve hzur versin.hayırlı işler.bol kazanclar...

Tarih: 16 Ağustos 2007, 21:36 - İp: 88.***.**8.216
alyen.
alyen. (üye)
İstanbul / Meraklı

hayırlı olsun inşallah

Tarih: 16 Ağustos 2007, 21:45 - İp: 85.***.**0.182
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

teşekkürler.lazamikalo..

Tarih: 16 Ağustos 2007, 21:47 - İp: 88.***.**8.216
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

hayırlı olsun kardeş ama bir şey sormak istiyorum kullandığın bütün proğramları ücretlimi kullanıyorsun mesela cs de ek yama programları vardır bunlar bile ücretlidir yada herhangi bir program mesela video programı olabilir örneğin ulead vb türkiyede kullanılan programların yüzde doksanı kaçak umarım bir düzen gelir

Tarih: 16 Ağustos 2007, 21:52 - İp: 88.***.**7.232
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

%90 nı evet digerleride üçretsiz olan programlar zaten...sadece usulsun olan windovs home orjinallaeri varken profosyonel kullanmamız..ondada içim rahat program normalde orjinal..

Tarih: 16 Ağustos 2007, 21:54 - İp: 88.***.**8.216
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Abi Zaten Windows'dan Biri GeLse RasgeLe Bi Eve Girse Adam Şok OLur HeraLde.. KuLLandığımız 10$'lık Winnap Programını BiLe Crack'Lı KuLLanıyoruz.. BüyükLerin Lisansını ALınca Biraz RahatLıyoruz..
HayırLı Olsun Liebster GüLe GüLe KuLLan.. Zeki Abi Herkez Sen Gibi Biz Gibi Düşünse'de Yinede Crack'lı Program KuLLansa Buna BiLe Razıyım Ama Adam ''Ne Varmış Ya Ufacık Program Diyor'' Ya O Çok YanLış.. Yani Haram Olduğunu BiL Yapacaksan yap İnkar GeLme Demi abi?

Tarih: 16 Ağustos 2007, 22:26 - İp: 88.***.**4.160
  • 1