secko
secko (üye)
İstanbul / Amatör

Albüm Kapağı

arkadaşlar yakında bir arkadaşım albüm çıkarıcak ve albüm kağaı yapmaya çalışıyorum ama beğenmiyorum çocuğa da ayıp olucak diye daha uğraşıorum dedim bana yardımcı olabilirmisiniz

albüm adı sarmaşık
arkadaşın adı da BooRocK die yazılcakmış yardımcı olursanız çok sevinirim
aşağıda ki resmi albüm kapağı yapmak istiyor tabii ki arka planı filan herşeyi değiştirerk :D

Tarih: 8 Ekim 2006, 20:07 - İp: 85.***.**1.198
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

yardımcı olacaktım ama arkadaşınızın kapak için düşündüğü fotoğrafı görünce vazgeçtim.
arkadaşına söyle gitsin kapak için adam akıllı bir fotoğraf çeksin. tasarımıda fotoğrafçı yapar.
öyle cep telefonuyla çekilmiş fotoğraftan albüm kapağımı olur.

Tarih: 8 Ekim 2006, 22:12 - İp: 88.***.**6.176
secko
secko (üye)
İstanbul / Amatör

abi siz daha iyi bilirsiniz ama şuanda elde ki imkanlarla bunu çekilmiş ve şuanda ilk aşamda 30-40 tane cd basılacağı için böyle bir foto ilerleyen günlerde daha iiileri olucak tabii ki de

Tarih: 8 Ekim 2006, 22:52 - İp: 85.***.**1.198
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

arkadaşın ifadesine katıldığımı belirtip.. ancak şu şekilde yardımcı olabileceğimi belirtmek isterim:..

sadece fotoğraf çekimi için, stüdyomuz emrinizdedir.. grafik tasarım için gene bir profesyonele gitmenizi öneririz..

İstanbulda olduğunuzu göz önüne alıyor.. ve birçok iyi stüdyo olduğununu tekrar belirtmek istiyorum...

İyi bir çekim, fazla müdahele gerektirmeden.. kapak fotoğrafı olmaya uygundur.. (iyi çekim)

Tarih: 9 Ekim 2006, 10:50 - İp: 85.***.**8.96
secko
secko (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşımla konuştum ve kendi resmini koymaktan vazgeçti kapağa sade bir albüm kapağı istiyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tekrar belirtiyorum

BooRocK
albüm ismi ise Sarmaşık

Tarih: 10 Ekim 2006, 00:52 - İp: 85.***.**2.33
secko
secko (üye)
İstanbul / Amatör

yardım yok mu ?

Tarih: 11 Ekim 2006, 00:29 - İp: 85.***.**7.15
  • 1